2703
2553
عنوان

اقا اومدیم به این دنیا که چیکار کنیم؟🙄بیاین حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 210 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کدوم از ما قطعا یه رسالتی توی این دنیا داریم

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2456

هدف از آفرینش انسان اینی که الان هستیم مسلما نیست

بعضی وقتا فکر میکنم عشق و لذت. حالا از هرچیزی از طبیعت از محبت از هرچیزی . من خیلی به این فکر میکنم اگه یروز بچم بپرسه چرا منو بدنیا اوردی چی جوابشو بدم و به این نتیجه رسیدم بهش بگم توی این دنیا کلی زیبایی و عشق وجود داره و خواستم این نعمت بزرگو به یکی دیگه هدیه کنم. 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2714

من مناظره دکتر هلاکویی و دکتر نیری رو گوش دادم.یه فیزیکدان و یه سایکولوژیست

خلاصه اش میشه اینکه وجود خدا یا عدم وجودش، قابل اثبات نیست. اما دکتر هلاکویی میگه من با چیزی فراتر از علم تجربی به خدا معتقدم.

کلا باید به قلب رجوع کرد وگرنه راه دیگه ای نیست

هرکدوم از ما قبل از بدنیا اومدن ارواح مون توی عالم دیگه ای به نام زرع باهم زندگی میکردن

خیلی از محبت هایی که بین همدیگه هست و نمیدونیم چطکر بوجود اومده دلیلش اینه که قبلا روح ما باهم دوست بودن

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
نه ما با عبادت به کمال میرسیم

یه مساله ای

خدا یا میدونه ما چیکاره ایم و به کجا میرسیم یا نمی دونه

اینکه نمیدونه که منافات داره با صفت اعلم بودنش هیچ

اما اینکه میدونه مثلا من میرن جهنم فرضا و انتظار داره کاری خلاف دانایی و اراده اون اتفاق بیفته رو چجور توجیه میکنی؟

اونجا باید چیکار کرد

اونجا معنی واقعی زندگی رو میفهمیم زندگی ابدی

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
2706