2703
2553
عنوان

اقا اومدیم به این دنیا که چیکار کنیم؟🙄بیاین حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 210 پست
من امروز کتاب ملت عشق و تموم کردم.  فکر میکنم بخاطر جریان عشق در عالم خلق شدیم.یک انرژی سیال در ...

والله ما عشقی هم به هم نمیدیم ..همه جا پر دروغ و خیانت شده 

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
نه  رشتم فیزیکه... کوانتوم می خونم.. کتابای هاوکینگ

خب هروقت که دلت خواست ی رمان عااااالی بخونی که ریشه در واقعیت داره خاستگاه از دن براون رو فراموش نکن 

ماجرا راجع به دانشمنده اینده شناسیه که به این دوتا سوال کلیدی بشر جواب میده از کجا امدیم؟به کجا میرویم؟محور داستان اینه ولی خب رمانه ارزش خوندن داره به شدت 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اخه کل غذاهاش شده سیب زمینی هویج گوشت گوسفند یا مرغ

کم کم تست کنی باید 

نبردی مگه تست الرژی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706