2726
عنوان

اقا اومدیم به این دنیا که چیکار کنیم؟🙄بیاین حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 210 پست

دهنمون سرویس شه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ای آن‌که نتیجهٔ چهار و هفتی،

وز هفت و چهار دایم اندر تَفْتی،

می خور که هزار باره بیشت گفتم:

باز آمدنت نیست، چو رفتی رفتی

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره ولی سخته.من تو زندگیم هدف دارم و براش تلاش میکنم.

بنظرم هدف تکامل و به سعادت رسیدنه.حالا هرکسی یه جور بهش میرسه یا سعادت رو توی یه چیز میبینه.ازنظر ادما فک کنم فرق داره

شاید هدف خدا مومن بودن ادماست .نمیدونم اینو واقعا

من همین یه دونه ام!
من یمدت خیلی بهش فکر کردم و کتاب خوندم کارم به مشاوره کشید.  الان دارم سعی میکنم مثل ادمای عاد ...

مثلا خیلی دلم میخواد مثل بقیه اطرافیام با مثلا فلان لباس خوشحال بشم یا دیگه نهایت فکر به ایندم لباسی باشه که میخوام تو فلان عروسی بپوشم

من یبار از خدا پرسیدم دقیقن هدف از خلقت من چی بود؟؟؟🤔🤔

خدا گفت:دستم خورد😅😆😐😟

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2706