1428
1411

بنطرتون همین که کنار خانواده باشیم و مثلا بعد پدر و مادر بشیم و  بعد هم پیر بشیم و بعد تموم🙄...از یه طرف میگم باید یه هدف بزرگتری باشه از یه طرفم میگم نمیدونم

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1390

باز دلم هندونه خنک خاست😋😋😋😋

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم

من یمدت خیلی بهش فکر کردم و کتاب خوندم کارم به مشاوره کشید. 

الان دارم سعی میکنم مثل ادمای عادی باشم

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
1394

ز كجا آمده ام آمدنم بهر چه بود؟

به كجا ميروم آخر ننمايى وطنم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
1427

دهنمون سرویس شه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ای آن‌که نتیجهٔ چهار و هفتی،

وز هفت و چهار دایم اندر تَفْتی،

می خور که هزار باره بیشت گفتم:

باز آمدنت نیست، چو رفتی رفتی

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

اره ولی سخته.من تو زندگیم هدف دارم و براش تلاش میکنم.

بنظرم هدف تکامل و به سعادت رسیدنه.حالا هرکسی یه جور بهش میرسه یا سعادت رو توی یه چیز میبینه.ازنظر ادما فک کنم فرق داره

شاید هدف خدا مومن بودن ادماست .نمیدونم اینو واقعا

من همین یه دونه ام!
1331