1265
1292
عنوان

اقا اومدیم به این دنیا که چیکار کنیم؟🙄بیاین حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 210 پست
من یمدت خیلی بهش فکر کردم و کتاب خوندم کارم به مشاوره کشید.  الان دارم سعی میکنم مثل ادمای عاد ...

مثلا خیلی دلم میخواد مثل بقیه اطرافیام با مثلا فلان لباس خوشحال بشم یا دیگه نهایت فکر به ایندم لباسی باشه که میخوام تو فلان عروسی بپوشم

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1279

فرشته ها هم تفریح میخواستن دیگه خلاصه😐☹☹

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
خب..ب نتیجه  رسیدی؟🙄

خب نه 

ولی آدم به هدف و امید زندست دیگه 

اگه نباشه که آدم خودشو میکشه چون حس میکنه همه چی پوچه😑

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دادم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍
1274
گاهی فکر میکنم همه چیز تصادفیه... خیلی اینجوری ترسناک...

خاستگاه دن براونو خوندی؟

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1264

شما برا کنکور شروع کردی؟😃

حرفی نزن چیزی نگو باید برایم گریه کرد/باید برای مردن افسانه هایم گریه کرد/ عکسم درون آینه دارد چه زجری میکشد/ بعد از شکستم آینه در زیر پایم گریه کرد/ ثابت نشد من مجرمم یا چشمهای وحشی ات /قاضی برای دادن حکم خطایم گریه کرد/دکتر نشسته پشت میز و نسخه را خط میزند/ او هم که عاشق بوده از بهر شفایم گریه کرد/ مادر که میداند دلم عمری خرابت میشود/ دیشب به جای خواندن قرآن به جایم گریه کرد/ گفتم فراموشش کنم اما پدر ناباور و ..../ وقتی که میگفتم به تو بی اعتنایم گریه کرد/ حرفی برای آسمان گفتم که طوفانی نشد اما برای مدتی از ناسزایم گریه کرد/گفتم به خود حرفی نزن باید تماشایش کنم / عکسش به آغوشم کشید و پا به پایم گریه کرد❤ دوستام میشه واسه عاقبت بخیر شدنم و شادی دل مامان و بابام یه صلوات بفرستین❤
1280