1711
1714

بنطرتون همین که کنار خانواده باشیم و مثلا بعد پدر و مادر بشیم و  بعد هم پیر بشیم و بعد تموم🙄...از یه طرف میگم باید یه هدف بزرگتری باشه از یه طرفم میگم نمیدونم

بله فکر میکنیم

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فَرَجاً عَاجِلًا قَرِيباً                                                                              بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِين

خانوما جدیدترین محصول کامان با تخفیف ویژه😍

فقط از سایت پیشگام نگار

1718

باز دلم هندونه خنک خاست😋😋😋😋

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

من یمدت خیلی بهش فکر کردم و کتاب خوندم کارم به مشاوره کشید. 

الان دارم سعی میکنم مثل ادمای عادی باشم

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
1716

ز كجا آمده ام آمدنم بهر چه بود؟

به كجا ميروم آخر ننمايى وطنم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
1436

دهنمون سرویس شه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ای آن‌که نتیجهٔ چهار و هفتی،

وز هفت و چهار دایم اندر تَفْتی،

می خور که هزار باره بیشت گفتم:

باز آمدنت نیست، چو رفتی رفتی

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

اره ولی سخته.من تو زندگیم هدف دارم و براش تلاش میکنم.

بنظرم هدف تکامل و به سعادت رسیدنه.حالا هرکسی یه جور بهش میرسه یا سعادت رو توی یه چیز میبینه.ازنظر ادما فک کنم فرق داره

شاید هدف خدا مومن بودن ادماست .نمیدونم اینو واقعا

من همین یه دونه ام!
1651