2410
2553
عنوان

مامانايي كه پسر بچه دارين ؟راسته كه خيلي مواظب مامانشونن 😆

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 38 پست
من الان دلم میخواد با پسرم برم تو خیابان اونم بدو بدو بکنه بگه مامان اینو برام بخر منم بگم بسه بچه چ ...

دقیقا من الان تو همین وضعم🤕🤕🤕

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

ولی لطفا پسرتو از محبت خوانواده اش محروم نکن. خب اگه بزرگ بشه خودش تشخیص میده خوب و بد رو. سعی کن احترام گذاشتن رو بهش یاد بدی و از الان به فکر انتقام گرفتن نباش

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرزاده ی من که باباشو به مامانش ترجیح میده حتی تو دعواهاشون مدامم باباش برمیداره تنهایی میبره خونه ی پدرش! اجازه ندین بچه هاتون بدون شما خونه ی کسی بره مخصوصا طایفه ی شوهر😒

بچه ی منم دوسالشه ولی از الان معلومه باباییه!! 😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2720
ان شاءالله اون روز میرسه 😊 .من الان تا با پسرم میرم بیرون شروع میکنه دیگه هی میگه مامان ب نظرت من ...

آخی خودشم میگه بنظرت چی میخوام چه بامزه

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2714

شانس نداریم  یه زمونی دوره پدرسالاری بود بچه ها لال بودن از ترس

الان بچه هامون شدن سالار بازم ما لالیم

مادرشوهرامون اذبت میکنن 

میترسم زمون بچه هامونم عروس سالاری بشه همه نی نی سایت بازم خودمون بیایم از عروسایمون گله کنیم😄

خدایاشکرت

پسرها مادرهاشون رو دوست دارن 

مثل شوهرامون که رو مادرشون حساسن 

مادر ها هم پسرهاشون رو دوست دارن و بعد از اینکه عروس میگیرن این حس که کسی اومده پسرشون رو گرفته ازشون باعث میشه یکم به عروس حساس باشن 

من که دوتا دختر دارم 

دلم خیلی پسر میخواد 

دعا کنید پسر بیارم 

دقیقا من الان تو همین وضعم🤕🤕🤕

در مغازه که میرم همه بچه ها رو میبنم اینجوری میکنن چقدرم گریه میکنن 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

پسر من که قربونش برم مثل اسکورت ام ميمونه 😍😍😍 ماشاالله مردی شده واسه خودش هر وقت باهاش بیرون ميرم به هر کی که بد نگام کنه چپ چپ نگاه می کنه 😋 تو خونواده شوهرم هم هر کی پشت سرم حرف بزنه فوری جوابشونو ميده و باهاشون دعوا میکنه ، اگه بین من و همسرم هم دعوايي بشه خدایی نکرده همیشه طرف منه با باباش سر سنگین میشه 😍

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

هر کاری اونا بکنند اول و اخر بچت تویی یعنی ازت دیو بسازند واسه پسرت ولی باز میگه مامانم.پسر منکه گمونم خیلی به باباش رفته واقعا نمونه بارز پسر کو ندارد نشان از پدر هستش کپ باباش بچه ننه.البته باباش رو هم خیلی دوست داره ولی منو هم خیلی خیلی.خانواده پدریش رو هم دوست داره ولی الویت اول و اخرش فقط مامان

ما ملت حسينيم
2706