2410
2553

من پدرمادر ندارم خدا بهم يه پسر داده الان نه ماهشه 

مادرشوهرم اينا خيلي اذيتم كردن سرش هنوزم اذيتم ميكنن يعني ميشه بزرگ شه توروشون دربياد ب خاطر من ؟😭خيلي بش محبت ميكنن همش ميترسم منو پيش بچم خراب كنن واسه همين بچمو نميزارم اونجا 

همش پيش خودمه رفت و امدمم كم كردم 

بهم بي احترامي ميكنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یه نصیحت هیچوقت هیچوقت نذار بچه ات بین تو کسی قرار بگیره اصلا بچه رو توی این چیزا دخالت نده خیلی بده بزار از پدر و مادربزرگش حس خوب بگیره اونا هم اگه اذیت کردن از خدا جوابشونو میگیرن

من مجردم

دوست دارم هم دختر داشته باشم هم پسر

دوست دارم پسرم بزرگتر از دخترم باشه

وااای دلم ضعف رفتتتت

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2714
اره...هنو کوچیکن...بزرگم ۶ سالشه ولی انقد هوامو داره فداش بشم😍😙

من الان دلم میخواد با پسرم برم تو خیابان اونم بدو بدو بکنه بگه مامان اینو برام بخر منم بگم بسه بچه چه خبرته   

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

همین الانش که شش سالشه همسرم میگه محافظ شخصی مامان. مادر شوهرم گاهی وقتها به شوخی میگه مامانت آشپزیش خوب نیست میگه فقط غذاهای مامانم خوشمزه اس  یا همسرم وقتی پسرم کنامونه حق نداره به من نزدیک بشه. اون روزی همسرم منو بوسیده سریع بهش میگه تا وقتی من هستم کسی حق نداره به مامان من دست بزنه. قربونش بشم زندگیه  

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!

پسر خواهر منم همینطوزیه دقیقا محافظ شخصی مامانشه کافیه بگه آخ سریع میدوه میگه مامان چیشد چیشد ...اینم بگم ۳ سالشه از ۱ سالگی اینطوری بود

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
من الان دلم میخواد با پسرم برم تو خیابان اونم بدو بدو بکنه بگه مامان اینو برام بخر منم بگم بسه بچه چ ...

ان شاءالله اون روز میرسه 😊

.من الان تا با پسرم میرم بیرون شروع میکنه دیگه هی میگه مامان ب نظرت من چی میخوام . 😂

بله خیل شوهر من شیفت میره تا شوهرم میره اول میره در رو قفل میکنه یه شمشیر پلاستیکی داره گذاشت کنار بخاری مراقب من باشه صبح پا شدیم دیدم اب شده به باباش میگفت حالا من چه جوری محافظ باشم

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
2706