1472
1411
عنوان

مامانايي كه پسر بچه دارين ؟راسته كه خيلي مواظب مامانشونن 😆

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 38 پست
ان شاءالله اون روز میرسه 😊 .من الان تا با پسرم میرم بیرون شروع میکنه دیگه هی میگه مامان ب نظرت من ...

آخی خودشم میگه بنظرت چی میخوام چه بامزه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیروز از یه خانمی پرسیدم: تو که شوهر داری چرا دوست پسردارى😳😁😖گفت: وااااا چه ربطی داره، مگه کسی که تلویزیون داره سینما نمیره؟😃😃 داداش حواست باشه وقتی میری سینما کسی پای تلوزیو نت نشسته باشه 😁😎ﺍﻻنم ﺍﺯ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﺭﻓﺘﯽ ﺗﺎﯾﻠﻨﺪ ﺧﺎﻧﻮﻣﺖ ﺭﻭ ﻫﻤﺮﺍﺕ ﺑﺮﺩﯼ؟😐ﮔﻔﺖ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺮﻩ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺎﻧﺪﻭﯾﭻ میبره؟!😳😁ملت چه منطقی شدن!😂بيدارى اسلامى موج ميزنه تو کشور😐🇮🇷. فکرش کن توی دنیای واقعی از یکی به شدت متنفری به خصوص خانواده شوهر بعد اینجا باهاش دوست صمیمی باشی و قربون صدقش بری 😧😷فکر کردی ؟آفرین پس زیادی قربون صدقه کسی نرو شاید خواهر شوهر عفریتت باشه 😂

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

شانس نداریم  یه زمونی دوره پدرسالاری بود بچه ها لال بودن از ترس

الان بچه هامون شدن سالار بازم ما لالیم

مادرشوهرامون اذبت میکنن 

میترسم زمون بچه هامونم عروس سالاری بشه همه نی نی سایت بازم خودمون بیایم از عروسایمون گله کنیم😄

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 

پسرها مادرهاشون رو دوست دارن 

مثل شوهرامون که رو مادرشون حساسن 

مادر ها هم پسرهاشون رو دوست دارن و بعد از اینکه عروس میگیرن این حس که کسی اومده پسرشون رو گرفته ازشون باعث میشه یکم به عروس حساس باشن 

من که دوتا دختر دارم 

دلم خیلی پسر میخواد 

دعا کنید پسر بیارم 

1475
دقیقا من الان تو همین وضعم🤕🤕🤕

در مغازه که میرم همه بچه ها رو میبنم اینجوری میکنن چقدرم گریه میکنن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیروز از یه خانمی پرسیدم: تو که شوهر داری چرا دوست پسردارى😳😁😖گفت: وااااا چه ربطی داره، مگه کسی که تلویزیون داره سینما نمیره؟😃😃 داداش حواست باشه وقتی میری سینما کسی پای تلوزیو نت نشسته باشه 😁😎ﺍﻻنم ﺍﺯ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﺭﻓﺘﯽ ﺗﺎﯾﻠﻨﺪ ﺧﺎﻧﻮﻣﺖ ﺭﻭ ﻫﻤﺮﺍﺕ ﺑﺮﺩﯼ؟😐ﮔﻔﺖ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺮﻩ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺎﻧﺪﻭﯾﭻ میبره؟!😳😁ملت چه منطقی شدن!😂بيدارى اسلامى موج ميزنه تو کشور😐🇮🇷. فکرش کن توی دنیای واقعی از یکی به شدت متنفری به خصوص خانواده شوهر بعد اینجا باهاش دوست صمیمی باشی و قربون صدقش بری 😧😷فکر کردی ؟آفرین پس زیادی قربون صدقه کسی نرو شاید خواهر شوهر عفریتت باشه 😂

پسر من که قربونش برم مثل اسکورت ام ميمونه 😍😍😍 ماشاالله مردی شده واسه خودش هر وقت باهاش بیرون ميرم به هر کی که بد نگام کنه چپ چپ نگاه می کنه 😋 تو خونواده شوهرم هم هر کی پشت سرم حرف بزنه فوری جوابشونو ميده و باهاشون دعوا میکنه ، اگه بین من و همسرم هم دعوايي بشه خدایی نکرده همیشه طرف منه با باباش سر سنگین میشه 😍

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

هر کاری اونا بکنند اول و اخر بچت تویی یعنی ازت دیو بسازند واسه پسرت ولی باز میگه مامانم.پسر منکه گمونم خیلی به باباش رفته واقعا نمونه بارز پسر کو ندارد نشان از پدر هستش کپ باباش بچه ننه.البته باباش رو هم خیلی دوست داره ولی منو هم خیلی خیلی.خانواده پدریش رو هم دوست داره ولی الویت اول و اخرش فقط مامان

روسياهي فقط براي كلاغ نيست
1432
بله خیل شوهر من شیفت میره تا شوهرم میره اول میره در رو قفل میکنه یه شمشیر پلاستیکی داره گذاشت کنار ب ...

ای جان😍😍😍😍

خوش به حالت  منم پسر میخوام

الهي 😍😍😍 عزیزم انشاالله یه پسر سالم و صالح با یه دختر ناز خدا بهت بده هر دو نعمتن 

1474
بله خیل شوهر من شیفت میره تا شوهرم میره اول میره در رو قفل میکنه یه شمشیر پلاستیکی داره گذاشت کنار ب ...

منم پسر18 ماهه دارم خیلی شیطونه منم اعصاب ندارم زاد دعواش میکنم فک نکنم منو دوست داشته باشه. شما دعوا نمیکنینش ک اینقد دوستون داره؟

ولی خدایی چرا همه از خانواده شوهر بد میگین 

دلم میخواد بدونم زنداداشها مون هم میان از ما اینطوری میگن 

عاشق بچه های برادرم هستم خیلی دوسشون دارن 

اونا هم همین طور

بچه هام هم عمه و مادر شوهرم رو خیلی دوست دارن 

ممکنه کمی اختلاف باشون داشته باشم 

ولی هیچ وقت نمیزارم بچه هام قاطی بشن 

بچه ها به جز پدر و مادر ..... عمه و عمو  و مادربزرگ میخوان 

چه اشکالی داره عمه شون و مادربزرگشون رو دوست داشته باشن 

منم پسر18 ماهه دارم خیلی شیطونه منم اعصاب ندارم زاد دعواش میکنم فک نکنم منو دوست داشته باشه. شما دعو ...

دعوا که نه ولی کار بدی بکن با هاش حرف نمیزنم تا الان که هشت سالش شده تنبیه نکردمش

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز