2703
2553
عنوان

تولدمه ولی خیلی ناراحتم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 62 پست
😂😂😂😂عجب

میدونی تاشب صبر میکنم که باز کاری نکرد دیگه خونش پای خودشه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو آخرش حرف خودتو میزنی😂برو هرکار میتوای بکن😂

😚😚😚😚بخدا ایتقد ازش ناراحت شدم که دست و دلم به هیچکاری نمیره دیگه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2720

پریجون من انقد دوثت دارم حد نداره.

شاید باورت نشه من بخاطر تو عضو شدم تو سایت .

تولدت خیلی خیلیییی مبارک عزیزم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

میفهمم چی میگی از ته دلم درک میکنم حرفاتو مردا وقتی تو ذاتشون نباشه نیس 

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

منم تولدم پس فرداست من گفتم به شوهرم سوپرایزکن میگه احیاست منم دوس دارم تاخودم نگم انجام بده وقتی هم میگی میگه من بلدنیستم تاحالاچندتازن گرفتم که بدونم ادم دوس داره تانگفته خودشون تبریک بگن ولی هیچی به هیچی

مامان دوقلوهای شلوغ هستم خدابعدسختی وتلاش امیرعباس وآوامودادخدایاخودت مراقبشون باش نفس های منن سپردم به خودت خدایا....
2714
از اینکه جلو بقیه ابراز کنه خجالت می کشه  اخه چرا کجای این حرکت زشته کسی بدونه همسرشو دوست دا ...

ببین عزیزم بعضی مردا همینطوری هستن تمام عشق علاقشون میذارن برا حریم شخصی خودشون ناراحت نباش مهم اینکه تبریک گفته همسر منم اصلا تو جمع ابراز نمیکنه ولی تو خونه واقعا خوبه بعدشم با این کارت فقط خودت کم میاری عزیزم همیشه ناراحتیت تو خوشی بهش بگو 

😭
😚😚😚😚بخدا ایتقد ازش ناراحت شدم که دست و دلم به هیچکاری نمیره دیگه

بیخیال عزیزم خودت برو برا خودت کیک درست کن یا بخر خوشگل کن و شاد باش 

اینم از ظرف همه نی نی سایتیا

تولد تولد تولدت مبارک

مبارک مبارک تولدت مبارک

بیا شمعارو فوت کن که صد سال زنده باشی 

هو هو 

😭
پریجون من انقد دوثت دارم حد نداره. شاید باورت نشه من بخاطر تو عضو شدم تو سایت . تولدت خیلی خیلیییی ...

ممنون عزیزم ...خیلی بهم لطف داری😍😎😃😃چقده ذوق کردم من

اصن شمارشو بده تا من یچی بش بگم😁😁

رها غروب شوهرم اومد هرجوری شد از دلم دراورد اینقد گیر داد بهم تا رسید به ر ا ب ط ه ....جیزززززززززز....بعدشم شام بردم بیرون و بهم گفت برام نوبت عمل بینی گرفته😂😂😃😃😃چی از این دیگه بهتر😘😘

البته بعدا فهمیدم نوبت عمل نگرفت فقط زنگ زده مطب قیمت گرفته😄اما خوب شنبه باهم میریم نوبت بگیریم

بیخیال عزیزم خودت برو برا خودت کیک درست کن یا بخر خوشگل کن و شاد باش  اینم از ظرف همه نی نی سا ...

مممون گلم...شوهرم اومد از دلم دراورد باش اشتی کردم

رها غروب شوهرم اومد هرجوری شد از دلم دراورد اینقد گیر داد بهم تا رسید به ر ا ب ط ه ....جیزززززززززز. ...

ای جااااان

دیدی الکی ناراحت بودی

عمل بینیم ک ازنظر خودت ارزوی محال بود انجام شد دیگه

2706