2726
عنوان

تولدمه ولی خیلی ناراحتم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 62 پست
عزیزم دقیقا میدونه من چی دوست دارم ولی بازم حاضر نشد وقت بذاره 

نه من باور نميکنم 😜😉 حتما مشغله کاری داشته یا فکرش درگیر چیزی بوده یا اصلا وقت نکرده ، من داستان زندگی شما رو خوندم میدونم چقدر دوست داره  ولی خب با این اوضاع گرونی و بيپولي دیگه حوصله و اعصاب برای مردا نمونده ، اگه براش مهم نبودی مثل بعضی مردا حتی یه تبریک خشک و خالی هم نميگفت ، بیچاره چند بار تبریک گفته خواسته بغلت  کنه پسش  زدي 😞 گناه داره 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

میدونی واقعا چرا این حال بهت دست داده؟

خودت اینو قبول نمیکنی ولی دلیلش اینه که شب قبلش رفته بودی تولد و تحت تاثیرقرار گرفتی

همین که شوهرت داره بات مهربون تا میکنه خودش یه دنیاس!تولدتو بت تبریک گفته دیگ چه نیازی هست ک توی صفحات مجازی اعلام کنه؟

پولم بت داده گفته تقدیم باعشق

چی میخوای دیگه؟

ببین تخش هرچی فک کنی ب این میرسی ک چراشوهرم واسم تولد نگرفت...قبول کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی واقعا چرا این حال بهت دست داده؟ خودت اینو قبول نمیکنی ولی دلیلش اینه که شب قبلش رفته بودی تو ...

بخدا اصلا تولد دوست ندارم

حتی گفته کیک بخرم اما گفتم نه

دلم میخاد ازمن نپرسه دلم میخاد بدون اینکه من بگم بره بازار برام یه گل بخره 

یعنی وقت بذاره برام نه پول دربیاره بگه تولدت مبارک

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
بخدا اصلا تولد دوست ندارم حتی گفته کیک بخرم اما گفتم نه دلم میخاد ازمن نپرسه دلم میخاد بدون اینکه ...

عزیزم خیلیا هستن آرزو دارن شوهرشون بهشون فقط یه تبریک کوچولو بگه

اینهمه بد باهمسرت حرف زدی

ولی اون همش فکراین بوده ک دلتو بدست بیاره

2728
نه من باور نميکنم 😜😉 حتما مشغله کاری داشته یا فکرش درگیر چیزی بوده یا اصلا وقت نکرده ، من داستان ز ...

نمیدونم ولی درهرصورت توی ذوقم خورد خیلی ناراحتم خصوصا اینکه همه ازم میپرسن شوهرت برا تولدت چی خرید برات یا چیکار کرد

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
عزیزم خیلیا هستن آرزو دارن شوهرشون بهشون فقط یه تبریک کوچولو بگه اینهمه بد باهمسرت حرف زدی ولی اون ...

اون فقط میخاد قهر نکنم باش

درحالی که میدونه چی منو خوشحال میکنه چرا باید دریغ کنه

اون فقط میخاد قهر نکنم باش درحالی که میدونه چی منو خوشحال میکنه چرا باید دریغ کنه

اشکال نداره دیگه

خودت پاشو کیک بپز یه جشن دوتایی بگیرین

اینجوری حال دوتاتون بهتره

اشکال نداره دیگه خودت پاشو کیک بپز یه جشن دوتایی بگیرین اینجوری حال دوتاتون بهتره

دست و دلم یه کاری نمیره ناراحتم

ایتقد بی ذوقه که اصلا نمیدونه چیکار کنه

میتونست امشب شام دعوتم کنه بیرون اصلا کادو هم نخواستم ولی همیشه همه چی میخاد با شوخی و خنده حل و فصل کنه

دست و دلم یه کاری نمیره ناراحتم ایتقد بی ذوقه که اصلا نمیدونه چیکار کنه میتونست امشب شام دعوتم کنه ...

ببین چیزایی ک ب ذهن تو میرسه ب ذهن اون نمیرسه

ازاول ک تاپیک زدی هر لحظه یه حرفی زدی

خب اون بنده خدا نمیدونه دیگه

تو کوتاه بیا

ببین چیزایی ک ب ذهن تو میرسه ب ذهن اون نمیرسه ازاول ک تاپیک زدی هر لحظه یه حرفی زدی خب اون بنده خد ...

میدونی من فقط تو ذهنم بوده که حتما امروز یه کاری کنه برام که خوشحال شم...ولی اینکه هیچ کاری کنه و دست تو جیبش کنه و بخاد پول بده که مثلا بگه کادو دادم خیلی دلمو شکست

اصن شمارشو بده تا من یچی بش بگم😁😁

😂😂😂چی بگی

بگم خانومت چی دوس داره و اینا دیگه بعد هم کادو میخره هم گل هم رستوران😂

😂😂😂میدونه هزار بار قبلا بهش گفتم ولی به موقعش باز گند میزنه

2706