2726
عنوان

تولدمه ولی خیلی ناراحتم😢

1523 بازدید | 62 پست

دیشب تولد دخترخاله ی همسرم بود شوهرش جشن گرفته بود براش ماهم دعوت بودیم‌...اخرشب که اومدیم خونه به همسرم گفتم فردا هم تولدمنه

گفت مبارک باشه عزیزم

گفتم نمیخای چیزی بنویسی تو پیجت😐

گفت نه خودم دارم میگم بهت دیگه تولدت مبارک چخ احتباجی هست تو پیج بگم

گفتم برای استوری واتساپتم نمیذاری

گفت نه😐😐😐

منم ازش دلخور شدم پشتمو کردم بهش خوابیدم ...اونم بی توجه خوابید درحالی که قرار رابطه هم داشتیم برای اون شب...اما اقدامی نکرد و خوابید حال این به کنار

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

گفتم امروز حتما یه حرکتی میزنه.

بعد امروز از سرکار اومد بازم گفت تولدت مبارک عزیزم

قبلشم صبح توی چت برام فرستاد فقط

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ، خب بهت تبریک گفته دیگه ، به نظرم همین که خودتون دو تا بدونید کافیه اصلا قشنگ نیس جار زدن این چیزا تو فضای مجازی مهم تویی که میدونی دوستت داره💜

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜

بعد ناهار گفتم‌متاسفم برات که خجالت داره برات که پیش همه بگی تولدت مبارک همسرم حالا لازم نیس بگی عشقم یا...

گفت خوب مهم اینه که دارم بهت میگم دوست دارم چرا باید جلو بقیه بگم تا باور کنی

گفتم تو بگو چرا زورت میاد تو استوریت بگی

گفت چون همه دوستام مردن اونا فقط منو دنبال میکنن

گعتم مگه اونا زن ندارن گفت زشته.منم گفتم دیگه نمیخام چیزی بشنوم

بعد اومده بوسم کنه و بغلم کنه پسش زدم گفتم نمیخام به اجبار کاری کنی 

بعد دست میکنه تو جیبش دوتا ۵۰در میاره میگه تولدت با عشق مبارک😢😢😭😭😭

2706