1421
1389
عنوان

تولدمه ولی خیلی ناراحتم😢

916 بازدید | 62 پست

دیشب تولد دخترخاله ی همسرم بود شوهرش جشن گرفته بود براش ماهم دعوت بودیم‌...اخرشب که اومدیم خونه به همسرم گفتم فردا هم تولدمنه

گفت مبارک باشه عزیزم

گفتم نمیخای چیزی بنویسی تو پیجت😐

گفت نه خودم دارم میگم بهت دیگه تولدت مبارک چخ احتباجی هست تو پیج بگم

گفتم برای استوری واتساپتم نمیذاری

گفت نه😐😐😐

منم ازش دلخور شدم پشتمو کردم بهش خوابیدم ...اونم بی توجه خوابید درحالی که قرار رابطه هم داشتیم برای اون شب...اما اقدامی نکرد و خوابید حال این به کنار

پروردگارا یاری ام ده ، تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند، همدل و همدردشان باشم .زیرا در سودای هر انسانی ” روح تو ” خانه گزیده 

گفتم امروز حتما یه حرکتی میزنه.

بعد امروز از سرکار اومد بازم گفت تولدت مبارک عزیزم

قبلشم صبح توی چت برام فرستاد فقط

پروردگارا یاری ام ده ، تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند، همدل و همدردشان باشم .زیرا در سودای هر انسانی ” روح تو ” خانه گزیده 

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390

بچه بازی در نیار دیگه. شوهر من همون تبریکم یادش میره بگه. اسمس بانکم براش میره میفهمه تولدمه زنگ میزنه تبریک میگه

وارد برجام که میشی فقط هتلی که توش مذاکره کردن سرجاش مونده😊 بقیه خارج شدن😂    متولد ۸۲ نیستم😐

تو واتساپ و استوری واسه چی باید تبریک بگه؟!!!

معمولا به خود طرف میگن مگر اینکه بخوای مردم ببینن😂😂😂

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من وضو با نفس خیال تو میگیرم و تو رو میخوانم و به شوق فردا که تو را خواهم دید، چشم به راه میمانم❤️🤰🏻👼🏻

عزیزم ، خب بهت تبریک گفته دیگه ، به نظرم همین که خودتون دو تا بدونید کافیه اصلا قشنگ نیس جار زدن این چیزا تو فضای مجازی مهم تویی که میدونی دوستت داره💜

هنوزم آرامشم ولی دیگه کسی نیست که بهم بگهآرامشم
1394

بعد ناهار گفتم‌متاسفم برات که خجالت داره برات که پیش همه بگی تولدت مبارک همسرم حالا لازم نیس بگی عشقم یا...

گفت خوب مهم اینه که دارم بهت میگم دوست دارم چرا باید جلو بقیه بگم تا باور کنی

گفتم تو بگو چرا زورت میاد تو استوریت بگی

گفت چون همه دوستام مردن اونا فقط منو دنبال میکنن

گعتم مگه اونا زن ندارن گفت زشته.منم گفتم دیگه نمیخام چیزی بشنوم

بعد اومده بوسم کنه و بغلم کنه پسش زدم گفتم نمیخام به اجبار کاری کنی 

بعد دست میکنه تو جیبش دوتا ۵۰در میاره میگه تولدت با عشق مبارک😢😢😭😭😭

1427
بعد ناهار گفتم‌متاسفم برات که خجالت داره برات که پیش همه بگی تولدت مبارک همسرم حالا لازم نیس بگی عشق ...

بنظرم حق با همسرتونه خيلي حركت لوسيه تبريك گفتن تو اينستا و واتساپ وقتي كنار همين

به بقيه چه ربطي داره!

تولدت مبارک 💖💖💖🌹 همین  که چند بار بهت تبریک گفته و یادش بوده یه دنیا ميارزه حیف این روز قشنگ نیست بخوای سر همچین موضوع  پیش پا افتاده ای قهر کنی ، تبریک توی پیج  اينستا و واتساپ هم به نظر من اصلا جالب نیست یه جور خودنمایی هستش ، شاید شوهرت هم از این کارا خوشش نمیاد 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

زدم زیر دستش گفتم پولت براخودت....اینکه یکی کادو پول بده بنظرم یعنی ارزش وقت گذاشتم نداره

کاش می رفت یه شاخه گل میخرید که بدونم مهمم براش

نه بهم پول بده فقط برای اینکه ناراحت نشم و بگه کادو دادم

1391