2726
عنوان

شده تا حالا اسانسور گیر کنین ؟

582 بازدید | 28 پست

امروز صبح می خواستم از طبقه سوم اپارتمانمون برم طبقه همکف . رفتم اسانسور یکم رفت پایین وسط یهو ساکن شد و بی حرکت . درشم نمی تونستم باز کنم کلی مامانم رو صدا کردم شنید اومد به یکی از پایین خبر داد اونم درست کرد .یه یکی دو دقیقه ای اون تو حبس بودم دیگه فک کنم از ترس یه مدت سمت اسانسور نرم . 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره تو اسانسوره باشگاه گیر کردم اما دوربین مدار بسته داشت اون اقاهه اومد گفت نترس خانم الان دروستش میکنم بعدم بازش کرد 

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

اره شوهرم وهمکاراش

البته کاراینا خطرناک بود تعدادشون زیاد بوده

اتشنشانی اومده بود 

جریمه هم شدن😂😂😂

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

وای مت حبس شدم واس یک دقیقه با بچه کوچیک داشتم سکته میکردم تمام بدنم میلرزید اصلا بزرگترین فوبیا من گیر کردن تو اسانسور بود الان اسانسور میبینم فرار میکنم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2706