2726
عنوان

باردارای 13 هفته میشه کمکم کنید درد دارم میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 39 پست

حتما برو دکتر گلم ایشاله که چیزی نیس ولی دکتر حتما برو من بعضی وقتا لک میدیدم همه حتی مرکز بهداشت بهم میگفتن تو سه ماه اول طبیعیه بعضی وقتا کمرمم درد میکرد که یه بار فک میکردم ستون فقراتم داره از هم جدا میشه ولی توج نکردم تا این که به خونریزی افتادم و سقط.....ولی تو برو دکتر

خدایا شکرت 🙂🙂🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگران نباش تو بارداری درد زیاد میاد و میره ولی اگه با استراحت خوب نمیشه دردت  باید پیگیر ...

شنبه دکتر میرم هر سری میگه هیچی نیس از استرس زیاد درد داری

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
2728

من تا هفته 16 شیاف میذاشتم و آمپول پروژسترون باز درد داشتم! 

الانم هفته ای یه دونه پرولوتون میزنم، گهگاهی میاد و میره.... 

واسه بزرگ شدن رحم فک کنم!  درد همراه با انقباض خطرناکه 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
شنبه دکتر میرم هر سری میگه هیچی نیس از استرس زیاد درد داری

انشالله که چیزی نیست به پهلو چپ دراز بکش استراحت کن افکار منفی رو هم از خودت دور کن 

با یه دکتر دگ هم مشورت کن 

من از هفته ۵ دردای وحشتناک داشتم ک دکترم میگف این دردا تهدید ب سقطه شیاف گذاشتم بعد از چند روز قطع شد دردام

ولی در کل بارداری طولانیه و پر از استرس از الان خودتو داغون نکن که هرروز یه نگرانی جدید میاد 

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

نمیدونم به خاطر چی بوده ..هر سقط علت داره .ولی کاش پیگیری میکردی چرا سقط کردی ؟ ولی الان ارامش داشته باش .شیاف بزار شب ،خیلیا تو بارداری لکه بینی هم دارن و استراحت مطلقن. نگرن نباش هرچی خدا بخواد همون میشه گلم.

حتما برید دکتر بهتون شیاف میدن اینجا جای مشورت برای موارد خاص نیست نگران نباش فقط بر اساس نوع در ...

چن بار رفتم سونو کردن چیزی نبوده سونو ان تی رفتم جواب درست ندادن قراره جوابشو ب دکتر نشون بدم

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
میترسم تا شنبه

تلفنی با دکترت در ارتباط نیستی؟

زنگ بزن ب مطبش ب منشی بگو از دکتر سوال دارم راهنمایی میکنن 

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2706