1147
1273
عنوان

دقیقه ی 90 نودی ها ⌚⌚⌚بیان

80 بازدید | 6 پست

بچه ها من خسته شدم از بس تو کارام دست دست میکنم هم درس و دانشگاه و هم کارای خونه. یعنی به خیلی از کارآ نمیرسم و بقیه رو دقیقه 90 انجام میدم. لیست کارامو می نویسم اما همش تاخیر😭😭 شما چیکار میکنید؟ 

ترجمه حرفه ای، پاورپوینت و تدریس خصوصی انجام میدم 

با اختلاف من از همتون دقیقه نود ترم 

پذیرای راه حل هاتون هستم

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                         

من رو کاغذ مینویسم تایم براشون میذارم حتی کوجکترین کارهای خونه امثلا از،ساغت 10 تا 10:15 جاروبرقی 10:15 تا10:30 اتاق لباسا یا ....زمانبندی میکنم وگرنه همینطور میشینم ابجیمم بهم میخنده کلا عادت کردم تو دوران مدرسه تا الان اینجورم اون زمانا خوندن بخش کتابها یا صفحه ها رو هم زمانبندی میکردم 😂😀

انشالله هیچ وقت وسیله آزمون الهی برای دیگری قرار نگیرید.

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

من رو کاغذ مینویسم تایم براشون میذارم حتی کوجکترین کارهای خونه امثلا از،ساغت 10 تا 10:15 جاروبرقی 10 ...

راه خوبیه

1258
راه خوبیه

اره بخدا همه کارام انجام میشه زمان رو از دست نمیدم پا گوشی انقد دفترچه دارم همش زمان کارهای خونه هست تا برا غذا پختن و لباس پهن کردن و...

انشالله هیچ وقت وسیله آزمون الهی برای دیگری قرار نگیرید.
اره بخدا همه کارام انجام میشه زمان رو از دست نمیدم پا گوشی انقد دفترچه دارم همش زمان کارهای خونه هست ...

شاغلید؟