2726
عنوان

سونو اولي كه براي بارداري ميريم هزينش چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 33 پست
Cell Free Dna

این ازمایشو واسه بعضیا که مشکو هستن انجام میدن شمارو چرا فرستادن؟ ازدواجتون فامیلی بود؟

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
این ازمایشو واسه بعضیا که مشکو هستن انجام میدن شمارو چرا فرستادن؟ ازدواجتون فامیلی بود؟

ربطی ب فامیل بودن نداشت برا من مشکوک شده بود غربالگریم

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه سونو واژینال باشه هزینه اش بیشتر من هفته پنج  واژینال رفتم برای دیده شدن ساک با دفترچه تامین اجتماعی شد 120تومن 

دو هفته پیش سونو  شکمی برای تشکیل قلب رفتم 

75تومن 

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
ربطی ب فامیل بودن نداشت برا من مشکوک شده بود غربالگریم

اهان دخترخالم ازدواج فامیلی بود فرستادنش. دخترعموم هم ازدواج فامیلی بود فرستادنش خداروشکر هردو هم بچه هاشون سالمن

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
2728
اگه سونو واژینال باشه هزینه اش بیشتر من هفته پنج  واژینال رفتم برای دیده شدن ساک با دفترچه تامی ...

سونو واژینال اصلا خوب نیست صبر میکردین همون سونو تشکیل قلب بهتر بود. 

اگه سونو واژینال باشه هزینه اش بیشتر من هفته پنج  واژینال رفتم برای دیده شدن ساک با دفترچه تامی ...

من رفتم پیش دکتر هفته ۸ بودم گفتم خانم دکتر من بی بی چک زدم فک کنم حاملم خخخخخ خندید کلی 

بعدش خودش سونو کرد و گفت خوبه همه چیز 

منم کلی خوشحال بودم ک به به پول نمیخواد خرج کنم شکر خدا

ی دفعه ی ازمایشم شد ۳میلیون هنگ کردم

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
اهان دخترخالم ازدواج فامیلی بود فرستادنش. دخترعموم هم ازدواج فامیلی بود فرستادنش خداروشکر هردو هم بچ ...

قیمتش خیلی گرون لامصب

به من گفته هفته ۷ بیا ولی قبل بچه من تابحال ۹ هفته تشکیل شده به نظرتون برم یا نه؟احتمالا بیمه تکمیلی داریم اما کلا دیرتر برم بهتر نیست؟مشکلی پیش میاد؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
به من گفته هفته ۷ بیا ولی قبل بچه من تابحال ۹ هفته تشکیل شده به نظرتون برم یا نه؟احتمالا بیمه تکمیلی ...

قلب تشکیل شده برو 

قیمتش خیلی گرون لامصب

اره قبل از اون هم ازمایش هاشون هزینش بیشتر از بقیه بود 

قلب تشکیل شده برو 

؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
؟

من هفته هفت قلب تشکیل شده بود خداروشکر

سونو واژینال اصلا خوب نیست صبر میکردین همون سونو تشکیل قلب بهتر بود. 

بخاطره اینکه درد یکطرفه و لکه بینی داشتم مجبور شدم رفتم ،بعدشم دردهای شدید رحم حتی بعد از سونو بدتر هم شد ، معلوم شد هماتوم دارم 

بعدم که سون قلب رفتم دو برابر شده بود هشت در پنج میلی متر ، خداکنه ایندفعه برم رفع شده باشه 

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
من رفتم پیش دکتر هفته ۸ بودم گفتم خانم دکتر من بی بی چک زدم فک کنم حاملم خخخخخ خندید کلی  بعدش ...

خخخ

منم همیشه به این فکر میکنم اگه بی بی چکم مثبت شد برم به دکتر چی بگم؟😂

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706