1421
1389

اولين سونويي كه دكتر مينويسه ساك حاملگي ديده بشه

چنده هزينش؟

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي سلامتي مادرم و همه مريضا يك صلوات بفرستيد♥️🥺😢🙏🏻

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

بستگی داره که کجا بری.من جاهایی میرم که با دفترچه نیروی مسلح.آزادش ۲۵

فروش آنلاین                                   دسته گل.ریسه.گیفت و....               آدرس کانال و اینستا👇👇👇           @design_mahasa
1401

من رفتم سونو ساک حاملگی با بیمه 58هزار  تومن 

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
1432

من ۶۰تمن آزاد 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦
1418
Cell Free Dna

این ازمایشو واسه بعضیا که مشکو هستن انجام میدن شمارو چرا فرستادن؟ ازدواجتون فامیلی بود؟

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...

اگه سونو واژینال باشه هزینه اش بیشتر من هفته پنج  واژینال رفتم برای دیده شدن ساک با دفترچه تامین اجتماعی شد 120تومن 

دو هفته پیش سونو  شکمی برای تشکیل قلب رفتم 

75تومن 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
ربطی ب فامیل بودن نداشت برا من مشکوک شده بود غربالگریم

اهان دخترخالم ازدواج فامیلی بود فرستادنش. دخترعموم هم ازدواج فامیلی بود فرستادنش خداروشکر هردو هم بچه هاشون سالمن

اگه سونو واژینال باشه هزینه اش بیشتر من هفته پنج  واژینال رفتم برای دیده شدن ساک با دفترچه تامی ...

سونو واژینال اصلا خوب نیست صبر میکردین همون سونو تشکیل قلب بهتر بود. 

1331