2733
2734
عنوان

رفتم مشاوره در مورد مشکلام گفتم..

515 بازدید | 94 پست

بهم گفت باید قرص بخوری حالت خوب شد بری سر کار  

خیلی عجیبه من کلی مشکل خونوادگیمو گفتم   تنها راه حلش این بود

میگه وقتی صبح تا غروب بری سرکار  بیای خونه خسته ای دیگه فکر نمیکنی

ب نظرتون حرفش درسته؟  این فقط پاک کردن صورت مسئلست

بعدش  اینکه ازدواج نکردم    گفتم خانواده پدریم شرایط بدی دارن  

من دختر خالم همسن من بو رفت سرکار از صبح تاشب سرکار بود   الان  هم مریض شده هم ازدواج نکرده بعد دویست ملیون جمع کرد زمین خرید

ب نظرتون این راه حل درستیه ادم زندگیشو برای کار بزاره

من بهترین لحظه های عمرم تنها بودم  و همسر نداشتم  بقیشم با کار بگذره   این چه راه حلیه

یکم نظربدید عزیزان  سنمم ۳۶د۳۷  هس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم تو باید واسش کلاس مشاوره میذاشتی😂😂

بهش می گفتی اگه قرار بود دارو بخورم میرفتم دکتر چرا پیش مشاور بیام

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2728

کی به اینا مدرک میده آخه؟!

عزیزم باید پیش یه مشاور خوب و دلسوز بری نه هرکسی...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2738
2706