2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم فهمیده بهش وابسته ای زیادی بهش نچسب 

نه نشون نمیدم وابستگیمو اونم میدونم خانوادش منوازچشمش میندازن وگرنه مامشکل خاصی نداریم خودش چندباری گفته که مادرم اینطوری گفته منم تودلم فهمیدم که میخوادبااین حرفامنوازچشش بندازه

2728
مادر شوهرت چی گفته بهش مگه؟؟

مثلا یه باری به شوهرم گفته که زنتم سیاهه به مادرش نرفته یه باری درمورد دماغم گفته بود یه باریم گفته بودمغروره شوهرمم اومد گفت مامانم میگه مغروره ماتوفامیل مغرور نداریم غرورتو بزارکنارو....

عزیزم یه بار که حال هر دو تون خوبه ، و قبلش این حرف و بهت نزده ، بشین کنارش و با چهره ای که لبخند داره ، باهاشون صحبت کن. شروع کن و موضوعو پیش بکش.

حواست باشه چهره ت ناراحت نشه ، بگو وقتایی که این جمله رو بهم میگی ، حس میکنم نسبت به انتخابت شک کردی ، من احتیاج دارم از طرف تو دوست داشته بشم ، همون طور که تو دوست داری منم دوستت داشته باشم .پس باید به هم این حس و منتقل کنیم . گفتن این حرفا ما رو از هم دور میکنه ... حالا بهم بگو نظرت چیه؟ من احساسم اشتباه بوده؟

بعدش هر جوابی دادن ، تصمیم با خودتونه

یا خداااااای نکرده میگن آره ، و شما تصمیم میگیری که حالشو خوب کنی یا زبونم لااااال جدا بشی 

یا میگن نه عزیزم من خیلی هم دوستت دارم .

که احتمالا اینو میگن😉چون آقایون با تیکه حرف نمیزنن مگه اینکه لوس و مامانی باشن .

از ته دل میخوام این حس منفی ازتون دور بشه و

مطمئن بشید که واقعا عاشقتونه😍🙂🌹

مثلا چندبار گفته ازوقتی ازدواج کردم کارام جوردرنمیاد یاوقتی میگه ازوقتی لزدواج کردم افسردگی گرفتم و ...

شوهر منم از این حرفها میزد ولی منظورش این بود که یعنی سر چشم ونظر افتادم شاید شوهر شما هم همین منظورشه

نه نگفتم نخواستم جوابی بده که غرورم بشکنه

ازین حس و حالی که الان داری بدتر نمیشه . شاید دچار سوتفاهم شدی اجازه بده از الان همه چیز بینتون شفاف باشه 

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم
ازین حس و حالی که الان داری بدتر نمیشه . شاید دچار سوتفاهم شدی اجازه بده از الان همه چیز بینتون شفاف ...

شایدم یه چیز الکی سرهم کنه بگه اخه بیشتروقتاحرفاش تناقض داره

مثلا چندبار گفته ازوقتی ازدواج کردم کارام جوردرنمیاد یاوقتی میگه ازوقتی لزدواج کردم افسردگی گرفتم و ...

بگو عههه توهم مثل منی ینی؟؟؟؟

همش فک میکردم من اونجورم بگو تازه من هر وقت میبینمت طپش قلبم میره بالا

2706