2703
2553
عنوان

حق طلاق

148 بازدید | 13 پست

سلام من حق طلاق دارم ولی نمیدونم مزایاش چیه😩به فکر این چیزا نیستماااااا فقط میخوام اطلاعاتم بره بالا کسی میدونه؟؟؟

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
منم دارم خدایی نکرده اگه بخوای طلاق بگیری شوهرت نمیتونه بگه طلاق نمیدم  مهریه ات اجرا میمونه ...

یعنی مهریه هم میده؟؟

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بله طلاق جاری میشه ولی مهریه باید پرداخت بشه حالا یا یکجا یا قسطی مثل بقیه نیست که مجبور کنن مهرت ...

اها که اینطور ممنون که وقت گذاشتی 😊❤

ثبت شده داری یا موقع ازدواج برات نوشتن تو شروط ضمن عقد؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2714
ثبت شده داری یا موقع ازدواج برات نوشتن تو شروط ضمن عقد؟ 

تو عقد نامه نوشتن 😦ثبت شده اش چجوریه؟

عزيزم درستش داشتن وكالت بلاعزل طلاقه، به عقدنامه خيلي اعتنا نميكنن توي دادگاه ها. بايد توي دفتر اسن ...

مرسی 😊