2726
😅نوموخوام!  یه دونه بود من برداشتم... بگو خدا واست درست کنه😂

دارم یه نمونش و ولی یه جاش ایراد داره گوجه سبز و توت فرنگی دوست داره و موقع خودم مسابقه میدیم 

چیپس رو هم تنگش ماست موسیر باشه هیشکی جلودارش نیست 😁🤪😂

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
شوهر من!  بشوری آماده بذاری جلوش لب نمیزنه...  همینطور توت فرنگی و گیلاس هم نمیخوره!&nbs ...

چراا؟ من وقتی می‌شنوم بعضیا بعضی چیزا رو دوست ندارم میگم مگه میشه؟!!!!مگه میشه آدم گیلاس دوس نداشته باشه😳😳😳😳😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دارم یه نمونش و ولی یه جاش ایراد داره گوجه سبز و توت فرنگی دوست داره و موقع خودم مسابقه میدیم  ...

نه اونطوری به درد نمیخوره😁

شریک باس اینطوری باشه.... 😅

البته منم دوس دارم بخوره چون یه جورایی تنهایی کوفتم میشه🤦🏻‍♀️

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
شما عشقید😘😘😘😘

نه خیرشم تو خودت گفتی از من متنفری منم باهات قهرم😭اصنشم چیز خوب تو شکم بد نمیره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
دیشب ۸۵تا خوردم 🤪🤪🤪🤪🤪🤪

خدایی چجوری شمردی😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
نه اونطوری به درد نمیخوره😁 شریک باس اینطوری باشه.... 😅 البته منم دوس دارم بخوره چون یه جورایی تن ...

ای جان عشقتون پایدار 💓

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
چراا؟ من وقتی می‌شنوم بعضیا بعضی چیزا رو دوست ندارم میگم مگه میشه؟!!!!مگه میشه آدم گیلاس دوس نداشته ...

مدلش کلا بدغذاس! 

مثلا ته چین درست میکنم انگشت هاتو باهاش بخوری، همه تعریف میکنن آقا لب نمیزنه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ای جان عشقتون پایدار 💓

میسی😍 همچنین❤️

مدلش کلا بدغذاس!  مثلا ته چین درست میکنم انگشت هاتو باهاش بخوری، همه تعریف میکنن آقا لب نمیزنه

وای بد غذایی مرد کارو سخت میکنه،آدم نمیدونه چی درست کنه،منم شوهرم هر غذایی نمیخوره،یا مثلا خیلی از تزیین غذا خوشش نمیاد،انگار چندشش میشه اون تزیینا رو بخواد بخوره😂

مامانم از ترش بدش میاد از شیرینم بدش میاد 😳فکر کن زولبیا بامیه نمیخوره گوجه سبز نمیخورههههه😱

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2706