1265
1273
اقا بده خدا از این مدل چند نمونه بزنه تو ایران 😅

😅نوموخوام!  یه دونه بود من برداشتم... بگو خدا واست درست کنه😂

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩.                         داستان بارداری من 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1279
😅نوموخوام!  یه دونه بود من برداشتم... بگو خدا واست درست کنه😂

دارم یه نمونش و ولی یه جاش ایراد داره گوجه سبز و توت فرنگی دوست داره و موقع خودم مسابقه میدیم 

چیپس رو هم تنگش ماست موسیر باشه هیشکی جلودارش نیست 😁🤪😂

اونی که عاشقتهبرای به دست آوردنت هر کاری میکنه !!!دختر ها مثل سیب, روی درخت هستند.بهترینشون روی بالاترین قسمتند.مردها بهترین رو نمیخوان, چون میترسن در ازای به دست آوردنشان آسیب ببینند.در عوض آنهایی که روی زمین افتاده, و زیاد خوشمزه نیستند رو انتخاب میکنند.شاید چون آسان به دست میان.به همین دلیل سیب های قله درخت فکر میکنند که مشکل از اونهاست.در حالی که اونها فقط بزرگ هستند.در حقیقت باید صبوری کنند تا مرد درست از راه برسه و شهامت چیدن سیب از قله درخت رو داشت باشه.نباید برای این که کسی به ما دست یابی پیدا کنه, مثل سیب های به زمین افتاده بشیم, کسی که عاشق ما باشه, برای به دست آوردن ما همه کاری انجام میده...
شوهر من!  بشوری آماده بذاری جلوش لب نمیزنه...  همینطور توت فرنگی و گیلاس هم نمیخوره!&nbs ...

چراا؟ من وقتی می‌شنوم بعضیا بعضی چیزا رو دوست ندارم میگم مگه میشه؟!!!!مگه میشه آدم گیلاس دوس نداشته باشه😳😳😳😳😳

8
دارم یه نمونش و ولی یه جاش ایراد داره گوجه سبز و توت فرنگی دوست داره و موقع خودم مسابقه میدیم  ...

نه اونطوری به درد نمیخوره😁

شریک باس اینطوری باشه.... 😅

البته منم دوس دارم بخوره چون یه جورایی تنهایی کوفتم میشه🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩.                         داستان بارداری من 
نه اونطوری به درد نمیخوره😁 شریک باس اینطوری باشه.... 😅 البته منم دوس دارم بخوره چون یه جورایی تن ...

ای جان عشقتون پایدار 💓

اونی که عاشقتهبرای به دست آوردنت هر کاری میکنه !!!دختر ها مثل سیب, روی درخت هستند.بهترینشون روی بالاترین قسمتند.مردها بهترین رو نمیخوان, چون میترسن در ازای به دست آوردنشان آسیب ببینند.در عوض آنهایی که روی زمین افتاده, و زیاد خوشمزه نیستند رو انتخاب میکنند.شاید چون آسان به دست میان.به همین دلیل سیب های قله درخت فکر میکنند که مشکل از اونهاست.در حالی که اونها فقط بزرگ هستند.در حقیقت باید صبوری کنند تا مرد درست از راه برسه و شهامت چیدن سیب از قله درخت رو داشت باشه.نباید برای این که کسی به ما دست یابی پیدا کنه, مثل سیب های به زمین افتاده بشیم, کسی که عاشق ما باشه, برای به دست آوردن ما همه کاری انجام میده...
1226
چراا؟ من وقتی می‌شنوم بعضیا بعضی چیزا رو دوست ندارم میگم مگه میشه؟!!!!مگه میشه آدم گیلاس دوس نداشته ...

مدلش کلا بدغذاس! 

مثلا ته چین درست میکنم انگشت هاتو باهاش بخوری، همه تعریف میکنن آقا لب نمیزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جان عشقتون پایدار 💓

میسی😍 همچنین❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مدلش کلا بدغذاس!  مثلا ته چین درست میکنم انگشت هاتو باهاش بخوری، همه تعریف میکنن آقا لب نمیزنه

وای بد غذایی مرد کارو سخت میکنه،آدم نمیدونه چی درست کنه،منم شوهرم هر غذایی نمیخوره،یا مثلا خیلی از تزیین غذا خوشش نمیاد،انگار چندشش میشه اون تزیینا رو بخواد بخوره😂

مامانم از ترش بدش میاد از شیرینم بدش میاد 😳فکر کن زولبیا بامیه نمیخوره گوجه سبز نمیخورههههه😱

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به دنیا اومدن  گل پسرمه😍                                 خدایا تو دلیمو سپردم به خودت😘فندق من فقط میخوام سالم و سلامت بیای پیشمون 
1280