2737
2734
عنوان

نوار بهداشتی معطر

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 28 پست

حالا که خریده استفاده کن، اما دیگه نگیر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
کلا مارکهای متفرقه خوب نیستن، من این مارکو نمیشناسم

ایرانی نیست مارکش

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استفاده کردم حساسیت نداشتم ولی میگم نکنه ضررای بدتری داشته باشه

من تز چند تا دکتر پرسیدم هیچ کدوم تایید نکردن ، نمیتونه بقیه اش رو پس بده؟؟؟

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
من سوال کردم از متخصص گفت استفاده نشه بهتره، یکیشو استفاده کن اگه مشکلی برات بوجود نیاورد بقیه اش رو ...

میگه روم نمیشه زیاد میفرستیم اینجوری یه مدت نمیرم دیگه😃

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
2728
من تز چند تا دکتر پرسیدم هیچ کدوم تایید نکردن ، نمیتونه بقیه اش رو پس بده؟؟؟

نه کارتنشو باز کردم

میگه روم نمیشه زیاد میفرستیم اینجوری یه مدت نمیرم دیگه😃

از دسته این مردا، مواد که نیست روش نشه 😄😄😄

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2738
از دسته این مردا، مواد که نیست روش نشه 😄😄😄

دقیقا😂

هرگونه لوازم بهداشتی معطر از محصولات سلولزی

از هر مارکی

باعث عفونت های وحشتناک میشه

هیچ دکتری تایید نکلده تا الان

استفاده نکن،دوست من ی هفته بیمارستان خوابید بخاطرش

حاشاهُاللهأن يأخذ منكِ شيئاً  ثُم يترككِ بلا عوض
خانوما آدرس بدین نفری ی بسته براتون بفرسته تموم شه

😅😅😅😅😅

شوهرم رفته یه کارتن برام اورده معطره نمیدونم استفاده کنم یا نه

حالا یکی دوتاشو مصرف کن اگه حساسیت دادی استفاده نکن

منم یه عده بهم میگفتن وایی از این نوار های گرون که خیلی جاذب دارن وچهار باله وعطری استفاده نکن نازا میشی ها اتفاقا نه عفونت گرفتم بایه بار اقدامم باردار شدم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

سلام رفقا من نوار بهداشتی رو از شب جمعه می خرم ، هم تنوع بالایی دارن هم اکسپرس و محرمانه به سرتاسر کشور می فرسته

لینکش میذارم شاید بدردتون خورد

https://www.shabjome.com/product-category/بهداشتی-بانوان/نوار-بهداشتی/