2737
2734

میشه بیاین دورهم باشیمو باهم حرف بزنیم وبرای بهترشدنه زندگیمون به هم ایده بدیم

چون توی نی نی سایت خیلی ازخانونارودیدم که مشکله منودارن ولی به هردلیلی نمیتونن ازهمسرشون جدابشن ودچارافسردگی شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودمم خیلی مشکلات توی زندگیم دارم ولی دیگه خسته شدم تاکی خودمواذیت کنم تازه بیست وهشت سالمه وازبیست سالگی دارم میسوزمونیسازم البته خیلی کارهابرای خودم کردموالان تاحدودی بهترازدوساله پیشم 

2738
منم همینطور به خاطراخلاق بدی که داره همیشه توروش وایسادم هیچوقت پشتش نبودم

هیچی دیگه خودم زدم که چیزی ازش ندیدیم 😁😁تو هم خودت بزن خری ک چیزی ندیدی بیخیال باش  والا چقد اعصاب خودمون خرد کنیم به درک بره هرغلطی میخاد کنه

من

بهش گفتم بخشیدمت

ولی نمیدونه ک هیچ وقت فراموش نمیکنم

الانم بعد تقریبا ده سال دیگه طاقتم تموم شده و سر چیزای الکی بهش گیر میدم هفته پیش هم ب پدر گفتم میخوام جدا بشم

هر چند تو این ده سال دیگه دست از پا خطا نکرده

منم همینطور به خاطراخلاق بدی که داره همیشه توروش وایسادم هیچوقت پشتش نبودم

مطمعنن مردا الکی خیانت نمیکنن منم از شوهرم خوشم نمیا اونم خیانت میکنه وقتی‌من دوستش ندارم ب زور پیشش میخابم وقتی دستم میگیره چندشم میشه میره با یکی دیگه 

اون بچه ترجیح میده مامانش آدم قوی ای باشه که از هویت و موجودیتش کوتاه نیومده تا اینکه مامانش با ذلت ...

بچه چهارساله که اینچیزارونمیفهمه طاقت یه روزندیدنه پدرومادرشونداره

بچه محبت میخواد‌محبت رومیفهمه

دیروز به من میگفت مامان چرامادرجون باداداش (بچه برادرم)اینجوری حرف میزنه ولی به من چرتوپرت میگه

منظورش این بودکه چرابه اون محبت میکنه به من نمیکنه

دلم آتیش گرفت 

تقصیره خودمه ازبس بده شوهرموجلوخانوادم گفتم که دیگه ازبچش هم بدشون میاد😔

مطمعنن مردا الکی خیانت نمیکنن منم از شوهرم خوشم نمیا اونم خیانت میکنه وقتی‌من دوستش ندارم ب زور پیشش ...

آره دقیقا همینطوره دلم میخواد به هم کمک کنیم عیبامونوپبداکنیم زندگیمونوبهتربسازیم

2706