2733
2734
عنوان

هشت ماهگی

188 بازدید | 10 پست

من سوپم البته میدم بهشا . داخل سوپش هویجو جعفری و سیب زمینی و سینه مرغم میریزم با یکم رشته فرنگی . 

شیشه هم خیلی کمتر میدم بهش بیشتر تو کاسه با قاشق میخوره .

کاهی کته با ماست میدم 

یا مثلا عدسی با سیب زمینی 

حالا بازم اگه شما غذای بهتری در نظر دارین بگید مامانا مرسی ازتون 

حریره ی بادام....داخل فرنیش اجیل رنده شده بریز

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سوپ برنج برادخترم درست میکردم خیلی دوست داشت

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
سلام‌ببخشید اینجا میپرسم واکسن شش ماهگی هم بده؟

دختر من وقتی زدیم تا شب بازی میکرد شب یهو گریه کرد بعد دیگه خوابید صبح هم حالش خوب بود خداروشکر تو هیچ کدوم از واکسن هاش هم تب نکرده چند روز دیگه واکسن یکسالگی داره

2738
عزیزم  ۴ مغز هم میشه بهشون داد؟گردو پسته؟

والا من ک میدادم...پسته و گردو و اینارو پودر میکردم توو  فرنی....ولی بادم زمینی و اینا ندین 

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂