2726
عنوان

مادرشوهر مهربون

599 بازدید | 62 پست

بچه ها مادرشوهر و پدرشوهرم خیلی بی حد بهمون محبت میکنن همه جوره چه عاطفی چه مادی،نمیدونم چه جوری جبران کنم خجالت میکشم،مثلا هرجا بخام برم بچمو نگه میدارن،براش خوراکی میخرن،برا خونه خودمون چیز میخرن، اجاره خونمونا میدن ولی من بلد نیستم باید چیکارکنم تا جبران بشه الهی خدا سلامتی بهشون بده مادرشوهرم چندوقته پادرد داره پاش ورم کرده دیروز خودم نوبت گرفتم بردمش دکتر،خیلی ناراحتشم آخه جوونم هست،مواظب باشین توهین نکنین چون دوستشون دارم دلیلی ندارم بخامم دروغ بگم،فقط بگین چه جوری جبران کنم خیلی کارا میکنن برامون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😐😐😐الان ما بگیم چه جوری جبران کنی؟😐😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

چرا باید ب آدمهای خوب توهین کنیم ؟

خدا حفظ شون کنه و بهشون طول عمر با عزت بده انشاالله 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706