2737
2734
عنوان

میخام یه جوری مرغ بپزم ک....

454 بازدید | 26 پست

ک مرغها مث ته دیگ، کف قابلمه باشن بادمجون وگوجه هم قاطیش باشه برنج هم بریزم روشون، کسی بلده اینجوری؟ چیکار کنم خوشمزه بشه مرسی

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مامان من یه غذایی درست میکنه به اسم ته چین بادمجون..

مرغارو یه تفت میده با پیاز بعد رب انار و رب گوجه میماله به مرغ و بیشتر داخل مرغ میریزه..

بعد همزمان بادمجونو سرخ میکنه بعد برنجم بپز بزار کنار..بعدش یه لایه برنج بریز روش مرغا و بعد برنج آخرسر بادمجون و هرچقد گوجه میخوای بزار روی برنجت..

آخرسر که در قابلمه رو ورمیداری میبینی گوجه مثه گوجه کبابی شده..عالیه عزیزم..

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜

نکن ولی بوی بدمرغ نمیره اصلا قاطی برنجم میش به منم بکی گفت بدمیش امتحان کردم خوب نشدولی مامانم مرغ یه کم باپیازادویه پخت بعدچید زیربرنج مال اون خوب شده بوددستوراصلیش خام میذارن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
نکن ولی بوی بدمرغ نمیره اصلا قاطی برنجم میش به منم بکی گفت بدمیش امتحان کردم خوب نشدولی مامانم مرغ ی ...

اره اول میخام بپزمش باپیازو سیر

مامان من یه غذایی درست میکنه به اسم ته چین بادمجون.. مرغارو یه تفت میده با پیاز بعد رب انار و رب گو ...

مرسی عزیزم، کف قابلمه متوجه نشدم برنج یا مرغ باید باشه؟ 

2706