2737
2734
عنوان

خانم هایکه درمورد اسلام همه چی میدونین لطفا یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 48 پست
من خیلی واسم اتفاق افتاده ک مثلا الان یکاری میکنم قبلا یادم میاد یبار کردم با اینکه مثلا اولین باره ...

من شنیدم قبل از تولد انسان،خدا تمام زندگیشو تو یه لحظه نشونش داده؛بخاطر همین بعضی وقتا حس میکنیم این صحنه رو جایی دیدیم

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی واسم اتفاق افتاده ک مثلا الان یکاری میکنم قبلا یادم میاد یبار کردم با اینکه مثلا اولین باره ...

برا منم پیش اومده انگار اون لحظه رو یکیار دیگم دیدم 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

واقعی هستش یعنی؟من خیلی وقتا یه حرفی میزنم یا یکی چیزی میگه یا جایی میرم حس میکنم برام اتفاق افتاده قبلا.حالا من یه خاطره هم به مامانم میگم میگه تواونموقه هنوز به دنیانیومده بودی توشیکمم بودی😐

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
2728
من شنیدم قبل از تولد انسان،خدا تمام زندگیشو تو یه لحظه نشونش داده؛بخاطر همین بعضی وقتا حس میکنیم این ...

من گاهی وقتا سنگکوب میشم اینقد که میترسم چون میفهمم اینکارو با همین حالت یبار کردم با اینکه مثلا اولین بار بود میرفتم جهاز بخرم 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
واقعی هستش یعنی؟من خیلی وقتا یه حرفی میزنم یا یکی چیزی میگه یا جایی میرم حس میکنم برام اتفاق افتاده ...

اره هستش منم خیلی واسم اتفاق افتاده بود به یه مجتهد زنگ زدم‌گفت اصلا نترس واسه همه هست این مشکل بعضیا دقت نمیکنن بعضیام دقت میکنن

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
2738
من شنیدم قبل از تولد انسان،خدا تمام زندگیشو تو یه لحظه نشونش داده؛بخاطر همین بعضی وقتا حس میکنیم این ...

خدایا لطفا یبارم بزن رو اون قسمت که شوهرمونو نشون دادی ببینیم کیه😂😂

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
خدایا لطفا یبارم بزن رو اون قسمت که شوهرمونو نشون دادی ببینیم کیه😂😂

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

تا جایی که خبر دارم فقط عالم ذر بود که یک عالمی شبیه دنیا و اتفاقا میگن گاهی یک نفر رو زمین میبینی میگی چقدر اشناس با اینکه ندیدیش ولی دلیلش اینکه قبلا توی عالم ذر دیدیش الان فقط تصویرش یادت میاد

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706