2726
عنوان

همتون بیایید توروخدا

221 بازدید | 38 پست

شما بگید چکارکنم من ی آدم حساسم وخ مهربونم کنار کسی هستم که نمیتونم حتی باهاش حرف بزنم انقد عقده توحه دارم که اگه تک تکتون بهم توجه کنین ی توجه معمولی ذوق میکنم شوهرم خ بهانه گیر وسرده مدام سرزنش ودعوا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دلم فقط ی آرامش میخاد ،شدم ی زن بد از خودم بدم میاد ولی هرچیم دنبال راه دیگه ام نیس راهی دلم خیانت میخاد فقط درحد حرفرزدن و محبت دیدن،،،،شرایط طلاقم اصلا ندارم روحیه تحلم ندارم اسلام چه راهی برام داره هیچی

از اول اینجوری بود؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

روی خودت و اعتماد به نفست و عزت نفست کار کن که شادی و خوشحالیت وابسته به رفتار و نگاه دیگران نباشه.

وقتی خودت خودتو دوست داشته باشی و به خودت احترام بذاری، یواش یواش متوجه میشی که اطرافیان هم نسبت به تو تغییر میکنن و همه چی خوب پیش میره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دلم فقط ی آرامش میخاد ،شدم ی زن بد از خودم بدم میاد ولی هرچیم دنبال راه دیگه ام نیس راهی دلم خیانت م ...

دنبال تایید اسلام واسه خیانت میگشتی  

خیانت کنی مچتو بگیره با بی آبرویی بیرونت کنه خوبه؟؟؟خودت طلاق بگیر برو قبل از اینکه خودتو به گناه بندازی

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
2706