1147
1341
عنوان

همتون بیایید توروخدا

220 بازدید | 38 پست

شما بگید چکارکنم من ی آدم حساسم وخ مهربونم کنار کسی هستم که نمیتونم حتی باهاش حرف بزنم انقد عقده توحه دارم که اگه تک تکتون بهم توجه کنین ی توجه معمولی ذوق میکنم شوهرم خ بهانه گیر وسرده مدام سرزنش ودعوا

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

دلم فقط ی آرامش میخاد ،شدم ی زن بد از خودم بدم میاد ولی هرچیم دنبال راه دیگه ام نیس راهی دلم خیانت میخاد فقط درحد حرفرزدن و محبت دیدن،،،،شرایط طلاقم اصلا ندارم روحیه تحلم ندارم اسلام چه راهی برام داره هیچی

نیاز به تایید و توجه و مهر طلبی آفت جامعه ماست، اینجا خیلی کلی گفتی و اصلا مشخص نیست حق با شماست یا نه. اما به مشاور مراجعه کن و توضیح کامل بده براشون تا بهت راه حل بدن

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته شدم از خیال پردازی و دروغ های شاخدار بعضی کاربرها 

روی خودت و اعتماد به نفست و عزت نفست کار کن که شادی و خوشحالیت وابسته به رفتار و نگاه دیگران نباشه.

وقتی خودت خودتو دوست داشته باشی و به خودت احترام بذاری، یواش یواش متوجه میشی که اطرافیان هم نسبت به تو تغییر میکنن و همه چی خوب پیش میره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    
1334
دلم فقط ی آرامش میخاد ،شدم ی زن بد از خودم بدم میاد ولی هرچیم دنبال راه دیگه ام نیس راهی دلم خیانت م ...

دنبال تایید اسلام واسه خیانت میگشتی  

خیانت کنی مچتو بگیره با بی آبرویی بیرونت کنه خوبه؟؟؟خودت طلاق بگیر برو قبل از اینکه خودتو به گناه بندازی

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
1288
ازشوهرم بیزارم چون خ تلاش کردم برا زندگی اصلا خوبیامو نمیبینه،‌،بزرگترین اشتباهشو بخشیدم یادش رفته م ...

باشگا برو بیرون برو تفریح کن تو خونه نمون که انقد از این فکرا به سرت بزنه ، چندسالته عزیزم

به خودت با ورزش و تحرک تغذیه  مقوی برس. شما اول بدنت ضعیفه  و بعد روحت که اینقدر نیاز به توجه داری . اگه خودت به خودت برسی این قدر تشنه  محبت دیگران نیستی.

خدایا ممنون  منو خلق کردی.
1331