2733
2734
عنوان

بیاید نظر بدید

137 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها

بچه ها یه مشکلی هست ازتون کمک میخوام 

منو عشقم بعد ۲ سال  از هم جدا بشیم

بعد ۶ ماه حرف زدن باهم رل زدیم خیلی همو دوس داشتیم😥بعد از ۴ ماه اولین قرارمون بود 

خیلی صمیمی شده بودیم حدود ۲ سال باهم بودیم باهم رابطه نداشتیم  ولی خیلی بهم وابسته بودیم علت جداییمون چون او سنی و من شیعه ام 

ولی من همچین فکری نمیکنم مشکلش یه چیزه دیگس  بهم نمیگه 

خیلی دوسش دارم😔

چند شب پیش اومد پیام داد گفت همه‌کار میکنم که بهم برسیم شب بعدش گفت جدا  بمونیم بهتره 

مشکلش یه چیزه دیگس مطمئنم ربطی بع شیعه و سنی بودنمون نداره 

چجوری میتونم بفهمم هر چی بهش گفتم گفت مشکلات خانوادگی و هزارتا چیز دیگه 

از نزدیک همدیگه رو دیدین یا مجازی

از نزدیک دیدیم با مامانم حرف زده 

ولی قبل از جداییمون خیلی حرف از این میزد که من ایندم معلوم نیس چی بشه معتاد بشم یا کارتون خواب و خانوادت منو دوس ندارن من واسه کسی مهم نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از نزدیک دیدیم با مامانم حرف زده  ولی قبل از جداییمون خیلی حرف از این میزد که من ایندم معلوم ن ...

شاید بخاطر وضعیت اقتصادیش نمیتونم قدمی ورداره ؟وضش چطوره؟خانوادش خبر دارن یا راضی هستن؟؟شاید خاتوادش بهش میگن ک این دخترو مثلا نگیر و این حرفا ...

2738
شاید بخاطر وضعیت اقتصادیش نمیتونم قدمی ورداره ؟وضش چطوره؟خانوادش خبر دارن یا راضی هستن؟؟شاید خاتوادش ...

از ۱۵ سالگی خودش کار میکرده نمیدونم باید چیکار کنم

باور کن من مطمئنم مشکلش یه چیزه دیگس

شایدباپدرومادرش مشکل داره

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
از ۱۵ سالگی خودش کار میکرده نمیدونم باید چیکار کنم

یه قرار بزارین یا تلفنی تمام حسی ک بهش داریو منتقل کن بعد بش بگو دیگه اصراری نداری و بقیه کارارو ب خودش میسپاری اگ اونم واقعا عاشقته و دوست داره قطعا پا پس نمیکشه  

2706