2737
2734

كسي هست مثل من باشه؟شوهرت به حرفت اهميت نده و فرمانروايي كنه،كسي هست كه نتونه حرفي يا انتقادي بكنه،كسي هست كه شوهرتون حق شما و بچتون و بده خواهرش،زليلي مثل من ديدين؟!!!!بسوزه و بگه چشم،كسي هست مثل من شوهرش پر أز ادعاي فهميدن و دانا بودن،خستم خيلي خسته،ميخوام بخوابم و ديكه بلند نشم و بجمو بسپارم بخدا و مادرم

ديگ خودت خواستي ذليل باشي(ب گفته خودت)

كاري از كسي بر نمياد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دقیقا مثل تو بودم بی خیال شوهرم شدم رفتم دنبال عالیقم عاشق درس خوندن بودم رفتم ادامه دادم اونقد بی اعتنایی کردم بهش الان یکمی ادم شده تاکی باید منتظر میموندم منو ببینه والا

2738

من اول اره.اما الان تو روشون وایمیسم.اینم بگم.درسته مادریم.اما بچه فقط مال ما نیس.شوهره من تمام بند بند وجودش واسه بچه خواهرشه.٢۴ ساعت ورد زبونشه.اونوق مایی ک داریم بچه دار میشیم هیچ حسی به بچمون نداره.تو چرا بخابی پا نشی.خدا مقصرشو مرگ بده

اون ادعای فهیم بودن رو ما ب همسرت نسبت نمیدیم ب شما نسبت میدیم ک هم باشعوری هم صبور هم عاشق زندگیتی ک نمیخوای علکی خرابش کنی

فقط اون قسمتم ک میگی دم برنمیارم رو اتفاقا نه ، لطفا دم بر بیار!باهاش حرف بزن بدون جدل و توهین.

شوهر منم مثل شوهر تو.ولی من ولش کردم برای خودم زندگی میکنم.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2706