2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تربتی لا امتی 😆😆😆

شوخر کردم ولی چرا اکثر مشهدیا و شهرهای اطرافش با تربتی ها بد هستند البته فقط با تربیت حیدریه و به تربت جامی ها کار ندارن ؟

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
تربتی لا امتی 😆😆😆 شوخر کردم ولی چرا اکثر مشهدیا و شهرهای اطرافش با تربتی ها بد هستند البته فقط ب ...

شما خراسانی هستی؟؟؟

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
تربتی لا امتی 😆😆😆 شوخر کردم ولی چرا اکثر مشهدیا و شهرهای اطرافش با تربتی ها بد هستند البته فقط ب ...

عزیز دلم همه جا خوب و بد داره یه اسمی در اونده از تربتیا‌

من دوتا تربتی تو عمرم دیدم یکی به شدت بد بود خدا لعنتش کنه 😈😈😈

یکی به شدت فرشته و خانم 😍😍😍 

ولی خوب اسمشون متاسفانه بد در رفته تو مشهد که هیچ کس با تربتی وصلت نمیکنه خیلی محدودا کسانی که با تربتی وصلت کنن نمیدونم چرا 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

به قول شوهرم میگه هر کی میگه همه جا خوب و بد داره تربتیه  آخه خودشم اصلیتش تربتیه   

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
من دوتا تربتی تو عمرم دیدم یکی به شدت بد بود خدا لعنتش کنه 😈😈😈 یکی به شدت فرشته و خانم 😍😍😍&nb ...

من جزو اون محدود ها هستم  

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2706