2726

من هفته دهم بارداریم

دوست دارم طبیعی زایمان کنم

به نظرم خیلی بهتره

دیوونم نههههه؟؟؟

تعداد رای : 37
نظرسنجی
طبیعی
8
21%
سزارین
10
27%
من طبیعی بودم
11
29%
من سزارین شدم
8
21%
تیکر عروسیمه                                                          میشه برا سالم به دنیا اومدم فندقم دعا کنید مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نمیدونم هنوز کدومو انتخاب کنم از هردو میترسم😭😭😭

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

نه عزيزم من خالم ماماس ميگه الان بيشتر زايمان طبيعي ميكنن حتي ميگف توي المان تقريبا همه طبيعي زايمان ميكنن  مخصوصا در اب 

الان علم پيشرفت كرده ديگ سخت نيس طبيعي ب نظرم طبيعي از هر نظر بهتره طبيعي انجام بده 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

من هم تجربه طبیعی دارم هم سزارین 

هردوش درد داره هردوتاش

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706