2733
2734
اومدم نکته حقوقی چیزی اگه می دونین بگین که اگه دارم اشتباه فکر می کنم متوجه بشم

اخه چ نکنه حقوقی مثلا؟؟؟

دلم نمیخواد فکرکنم حدسم درسته نمیخام قضاوت کنم خودتو بذار جای من مثلا....حالا گوش کن

فلان قدر مهریه دارم ک مشخصه کی داده کی گرفته ی روزم بخدام ماهی۱سکه گیرم میاد.حالا ب اندازه نصف مهریه ی ملکی بنامم بشه و ماهانه هم اجارشو بگیرم اشتباهه؟؟؟؟؟؟؟

ی بچه ۵ساله هم میدونه نقد و بجسبی و نسیه رو ول کنی

خودت جواب خودتو دادی از اول تمام پستهات

حالا متوجه شدی!

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مهریه طلب ممتاز هست درسته که مرد درهرصورتی میتونه زن بگیره ولی ببین اینقدر برای شوهرت دغدغه هس ...

یعنی مهریه ام بکنم صد سکه ؟؟؟؟

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏
2731
یه جفت النگو تکپوشی زنجیر پلاک گوشواره و انگشتر تازه مامانم النگو هارو برا پاگشا و سر عقد بده انگ ...

عزیزم ان شالله که مامانت همیشه سلامت باشه و سایه اش بالا سرتون 

منکه اصلا معنی طلای مجردی رو نمیفهمم الان خواهرم شغل خوب و درآمد بالایی داره بهش گفتم طلا بخر ولی اصلا استفاده نکن هر چی دوست داری بخر بزار اونجا بعد تو ازدواج آدم هزارتا خرج داره یه موقع مامان اینا دیگه نتونستن برات عیدی و شب یلدایی و .... سنگین بخرن بعد بده مامان اینا برات بیارن 

تو دوران مجردی هم فقط گوشواره طلا داشته باش

من خودم هم همینطور بودم با اینکه خیلی به فکر مامانم اینا بودم و بیشتر کادوهامو خودم دادم برام بیارن و شوهرم هم آدم درستی هست بازم یه وقتایی به خاطر همه ی زحمتایی که خانواده در حق دخترشون میکشن دلم براشون میسوزه 

همین دیگه نصف سوله کم کم ۷۰۰میلیون الان هست و با ماهی الان سه و نیم فقط واسه من ماهی ۸تومن اجاره ش ...

مهریت رو کامل نبخش

از تعداد سکه ها کم کن

همه این کارها رو با مدارا مهربانی انجام بده

نه شما متضرر بشی نه آقا

در نهایت تو اکثر موارد آقایون وقتی با خانم شراکتی دارن سود شراکت رو به حساب خرجی میذارن که این درست نیست

موفق باشی دوست من

اخه چ نکنه حقوقی مثلا؟؟؟ دلم نمیخواد فکرکنم حدسم درسته نمیخام قضاوت کنم خودتو بذار جای من مثلا....ح ...

عزیزم الان همه دارن میگن خداییییی نکرده طوری بشه اول مهریه زن می دن بد بقیه چیزا کن اینو هم نمی دونستم

شما تو نی نی سایت عادت کردین اینطوری حرف بزنین

من حسابم با خودم پاکه

مهم نیست امثال شماها 

عزیزم منم تا حالا اینجوری بودم بخدا هشت سال کار کردم وام گرفتم طلا فروختم همه حوره هیییییییچی به نام ...

پس نقد رو بچسب نسیه رو بیخیال

شاید بتونی بعدا بقیش رو هم به نام بزنی😉

دعا کن به دل شوهرم بیفته خونه رو به نام منم بزنه😅

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2738
یعنی مهریه ام بکنم صد سکه ؟؟؟؟

به نظرمن کامل مهریتو نبخش من نمیگم بکن صدتا میگم سوله رو بگیر درکنارش مهریه هم داشته باش حالا مقدارش چقدر باشه مهم نیست ولی یه چیزی داشته باش که حداقل شوهرت دغدغه داشته باشه اگه قبول میکنه بکن ۵۰۰تا ولی یه مهریه چیزی داشته باش بعدم عزیزم اگه شوهرت استطاعت مالی داشته باشه مهریتو کامل میدن

مهریت رو کامل نبخش از تعداد سکه ها کم کن همه این کارها رو با مدارا مهربانی انجام بده نه شما متضرر ...

مرسی از نظراتت عزیزم

فقط به چیز شوهرم میگه تو بند قولنامه همین سوله بنویس به جای مولا مهریه ام یا حالا اینقدر سکه از مهریه ام 

و نمی خواد بریم جداگانه محضر

درسته به نظرت؟؟ مثلا حالا بنویسم به جای ۹۰۰سکه مهریه ولی تو محضر جداگانه واسه مهریه بخشیدن نرم میشه؟؟؟

به نظرمن کامل مهریتو نبخش من نمیگم بکن صدتا میگم سوله رو بگیر درکنارش مهریه هم داشته باش حالا مقدارش ...

نه بابا اینقدرها مه پول نداره خب

2706