2726
حرف باباتم خوبه میتونی کار کنی برا خرجت اما یه زن باید زمین زیر پاش سفت باشه پول و بذاری بانک چند ...

آخه یه دختر ۱سال ونیمه دارم ک بایدنگهش دارم فلا تا ۴سال میخوام پیش من باشه خدا بخواد بعد بره پیش پدرش

😀😀😀😀هلاک اونایی هستم ک ۱۰صفحه فقط دارین مشاوره میدین از اول داره میگه سود داره برام.پول د ...

خب اگه سود داره پس اصلا تاپيك زدن نميخواد

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کل تاپیک رو نخوندم من بودم قبول میکردم من که تا حالا یه بار طلاهام رو دادم تا باهاش زمین بخریم ال ...

عزیزم منم تا حالا اینجوری بودم بخدا هشت سال کار کردم وام گرفتم طلا فروختم همه حوره هیییییییچی به نامم نیست 

اگه زرنگن باشم همینم از دستم می ره

شوهرم هرج مامان باباش هم می ده و من سرم بی کلاه می مونه

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏
2728
خب اگه سود داره پس اصلا تاپيك زدن نميخواد

اومدم نکته حقوقی چیزی اگه می دونین بگین که اگه دارم اشتباه فکر می کنم متوجه بشم

واس منم جالبه خوب چرا تاپیک زده پس😄 ک متوجه شدم تا حدودی

اینقدر راحت نظر ندین

درست نیست

آخه یه دختر ۱سال ونیمه دارم ک بایدنگهش دارم فلا تا ۴سال میخوام پیش من باشه خدا بخواد بعد بره پیش پدر ...

درکت میکنم یه زن تنها خرجت بالاست ولی به فکر آیندت باش یه سر پناه از خودت میخوای 

حالا اگه خونه بابات باشی خوبه

ولی یه آپارتمانی چیزی به نامت باشه خوبه

درسته ۱میلیارد چاخان نیست ولی واسه خیلیا ۵۰میلیونم خودش کلی پوله چ دلیلی داره اینارو بگه🤔🤔 ...

ببین عزیزم همه رو با به نظر نگاه نکن

همه پرسیده سوله چقدر می ارزه؟؟؟؟ مهریه ت چقدره؟؟ گفتم 

برو از اول تاپیک بخون بد نظر بده

بنظر منم کل مهریه رو از دست نده.شوهرت نباید پیشنهاد میداد چون تو بهش کمک کردی میتونست راحت یک ششم سوله رو بنامت بزنه.یک ششمشو تو داده بودی.پیشنهادش وسوسه انگیزه ولی عادلانه نیس.ما توی زندگیت نیستیم نسبت به زندگیت شرایط بسنج.ولی هیچ وقت به یک مرد صدرصد اعتماد نکن

تلاش کن،طلاش کن!
 باید بنامتون میزد

نزد ديگه خودشم هر وقت حرفشو پيش ميكشم ميگه نميشد كه بگم صب كنين برم زنم وبيارم برا معامله

بعضي وقتام ميگه آره تو فقط پول و ميبيني پاشو بريم همشو بزنم به نامت دست از سرم وردار دروغ ميگه

2706