2737
2739
نه بخدا واقعا بالای هفتاد درصد راضی بودم گفتم شاید کسی نکته قانونی بدونه کمکم کنه

به نظرم با یه وکیل دزدکی مشورت کن اصلا ببین چنین چیزی که میگه به صورت قانونی میشه که سوله رو نصف نصف کرد  اینو نمیگم که بدبینت کنم من خودمم خیلی به همسرم اعتماد دارم ولی  ۱۰۰ درصد نه

خدایا خودت بهم کمک کن،شکر بابت همه ی نعماتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب همین الان که دیدتشون دیگه فایده نداره من اصلا کسی نمیدونست یه همچین طلایی دارم وقتی دادمشون برام ...

گفتم رو طلاهای مجردی هدیه ها و حلقه ها حق حساب کردن نداره

طلاهام زیاد نیستن ولی خب بهتر از هیچیه

من که هیچ پس انداز ندارم خوبه 

2731
بخدا برام سواله از اولش جواب سوالت مشخص بوده واست  چرا پس اینجا مطرحش کردی کی یاد بگیریم د ...

عبرت نمیگیرن همین امروز تاپیک زدم

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
چقدر مطمئنی؟؟ می دونی یعنی می گن اول زن بعد بچه ها؟؟؟

مهریه دینه باید اول بدن بعد ارث را تقسیم کنن.

به نظرم اگه 4 دانگ بهت میده خوبه وگرنه بدون به نام زدن نصف اجارشو بگیر

🌹هُوَ مَعَكُمْ أَیْنَ مَا كُنتُمْ🌹
مطمئنی؟؟ هیچ وقت همه اموال مال من نمیشه مال بچه ها و بعد یک هشتم 

من هیچ نظری نمیدم فقط اومدم در رابطه با سوالت که خدایی نکرده بعد شوهرت چطوری میتونی مهریه بگیری بگم که میتونی با حکم مهریه اموالشو توقیف کنی.اول مهریتو از کل اموال میدن بعد هرچی موند بین ورثه تقسیم میشه.نمونه هم که هیچ.ولی اولویت مهربه زنه

تلاش کن،طلاش کن!
حتی اگر حرفات واقعی باشه اصلا کارت درست نبود چقدر هم تاکید داری روی قیمت سوله و مبلغ اجاره و.... ...

میگم واقعا کافر همه را به کیش خود پندارد 

من دروغی ندارم 

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏
2738
یک میلیارد ک دیگه چاخان نداره😐

درسته ۱میلیارد چاخان نیست ولی واسه خیلیا ۵۰میلیونم خودش کلی پوله

چ دلیلی داره اینارو بگه🤔🤔

از اولم ک حرف حرف خودش و معتقده ب نفعشه پس دلیل تاپیکش چی بوده جز پُُززززززززززززززززززز

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
حرف خوبیه باید به خواهرم بگم که نامزده ولی خواهر شوهرش دوستش بوده از طلاها خبر داره

بگو حداقل ازشون کم کنه مثلا اگه ۴ تا النگو بوده بکندشون دوتا زن همیشه باید برای خودش یه پس اندازی داشته باشه حتی اگه سر کار نمیره خداروشکر من شوهر دست ودلبازی دارم و مشکل مالی خاصی ندارم ولی همیشه یه چیزی رو برای خودم مخفی میکنم برای روز مبادا یه خیال جمعی خاصی به آدم میده هر وقت به یه مشکلی بخورم میگم ولش کن فوقش فلان پول رو خرج میکنم شاید هم اصلا لازم نشه خرجش کنم ولی باعث میشه تو خیلی از مواقع حرص زیاد و الکی نخورم 

بابا مردها. زرنگناسما زبونی  نمیشه که

اون تعداد سکه ای که اگر قانونا بخوای اقدام کنی در مورد پرداختش قانون حمایتت میکنه 110تاس

که با توجه به قیمت سکه در حال حاضر ی چیزی حدودبیشار از 500تومن میشه

یک ششم سوله هم که مال خودته

خلاصه ی جوری حساب کتاب کن که متضرر نشی

2706