1147
1254
حرف باباتم خوبه میتونی کار کنی برا خرجت اما یه زن باید زمین زیر پاش سفت باشه پول و بذاری بانک چند ...

آخه یه دختر ۱سال ونیمه دارم ک بایدنگهش دارم فلا تا ۴سال میخوام پیش من باشه خدا بخواد بعد بره پیش پدرش

😀😀😀😀هلاک اونایی هستم ک ۱۰صفحه فقط دارین مشاوره میدین از اول داره میگه سود داره برام.پول د ...

خب اگه سود داره پس اصلا تاپيك زدن نميخواد

فروش محصولات ارايشي بهداشتي به پيج من سر بزنيد naffiss_cosmetics
کل تاپیک رو نخوندم من بودم قبول میکردم من که تا حالا یه بار طلاهام رو دادم تا باهاش زمین بخریم ال ...

عزیزم منم تا حالا اینجوری بودم بخدا هشت سال کار کردم وام گرفتم طلا فروختم همه حوره هیییییییچی به نامم نیست 

اگه زرنگن باشم همینم از دستم می ره

شوهرم هرج مامان باباش هم می ده و من سرم بی کلاه می مونه

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1279
خب اگه سود داره پس اصلا تاپيك زدن نميخواد

اومدم نکته حقوقی چیزی اگه می دونین بگین که اگه دارم اشتباه فکر می کنم متوجه بشم

واس منم جالبه خوب چرا تاپیک زده پس😄 ک متوجه شدم تا حدودی

اینقدر راحت نظر ندین

درست نیست

آخه یه دختر ۱سال ونیمه دارم ک بایدنگهش دارم فلا تا ۴سال میخوام پیش من باشه خدا بخواد بعد بره پیش پدر ...

درکت میکنم یه زن تنها خرجت بالاست ولی به فکر آیندت باش یه سر پناه از خودت میخوای 

حالا اگه خونه بابات باشی خوبه

ولی یه آپارتمانی چیزی به نامت باشه خوبه

8
درسته ۱میلیارد چاخان نیست ولی واسه خیلیا ۵۰میلیونم خودش کلی پوله چ دلیلی داره اینارو بگه🤔🤔 ...

ببین عزیزم همه رو با به نظر نگاه نکن

همه پرسیده سوله چقدر می ارزه؟؟؟؟ مهریه ت چقدره؟؟ گفتم 

برو از اول تاپیک بخون بد نظر بده

بنظر منم کل مهریه رو از دست نده.شوهرت نباید پیشنهاد میداد چون تو بهش کمک کردی میتونست راحت یک ششم سوله رو بنامت بزنه.یک ششمشو تو داده بودی.پیشنهادش وسوسه انگیزه ولی عادلانه نیس.ما توی زندگیت نیستیم نسبت به زندگیت شرایط بسنج.ولی هیچ وقت به یک مرد صدرصد اعتماد نکن

خدایا ! وقت کردی مسیر زندگی مارو مجددا بررسی کن! قسمت آسفالتش دقیقا افتاده رو دهنمون!
 باید بنامتون میزد

نزد ديگه خودشم هر وقت حرفشو پيش ميكشم ميگه نميشد كه بگم صب كنين برم زنم وبيارم برا معامله

بعضي وقتام ميگه آره تو فقط پول و ميبيني پاشو بريم همشو بزنم به نامت دست از سرم وردار دروغ ميگه

بستگی به شرایطتون داره و علاقتون .شغل کم دردسری نیست.

شاید خنده دار باشه ولی جو دادگاه رو دوستدارم از اولم عاشق داستانای جنایی بودم و.....باچه مدرکی میتونم تو دادگاه کار کنم؟؟

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
بدعادت نکن خواهر  همین یه طلا رو داری فقط اگر خونه به اسمت کرد بفروش

طلاهامو خودم خریدم

چندتا بیشتر اون نخریده

هیچوقت این کارو نمیکنم!!!

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهمصل علــيمحمّـــدو آل محمّـــد   خدایا خودت مواظب نی نیمون باش و صحیح و سالم بهمون برسونش❤❤
1257
اومدم نکته حقوقی چیزی اگه می دونین بگین که اگه دارم اشتباه فکر می کنم متوجه بشم

اخه چ نکنه حقوقی مثلا؟؟؟

دلم نمیخواد فکرکنم حدسم درسته نمیخام قضاوت کنم خودتو بذار جای من مثلا....حالا گوش کن

فلان قدر مهریه دارم ک مشخصه کی داده کی گرفته ی روزم بخدام ماهی۱سکه گیرم میاد.حالا ب اندازه نصف مهریه ی ملکی بنامم بشه و ماهانه هم اجارشو بگیرم اشتباهه؟؟؟؟؟؟؟

ی بچه ۵ساله هم میدونه نقد و بجسبی و نسیه رو ول کنی

خودت جواب خودتو دادی از اول تمام پستهات

حالا متوجه شدی!

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی میشه این هدیه خداخواسته دخترباشه😍😍
عزیزم مهریه طلب ممتاز هست درسته که مرد درهرصورتی میتونه زن بگیره ولی ببین اینقدر برای شوهرت دغدغه هس ...

یعنی مهریه ام بکنم صد سکه ؟؟؟؟

یه جفت النگو تکپوشی زنجیر پلاک گوشواره و انگشتر تازه مامانم النگو هارو برا پاگشا و سر عقد بده انگ ...

عزیزم ان شالله که مامانت همیشه سلامت باشه و سایه اش بالا سرتون 

منکه اصلا معنی طلای مجردی رو نمیفهمم الان خواهرم شغل خوب و درآمد بالایی داره بهش گفتم طلا بخر ولی اصلا استفاده نکن هر چی دوست داری بخر بزار اونجا بعد تو ازدواج آدم هزارتا خرج داره یه موقع مامان اینا دیگه نتونستن برات عیدی و شب یلدایی و .... سنگین بخرن بعد بده مامان اینا برات بیارن 

تو دوران مجردی هم فقط گوشواره طلا داشته باش

من خودم هم همینطور بودم با اینکه خیلی به فکر مامانم اینا بودم و بیشتر کادوهامو خودم دادم برام بیارن و شوهرم هم آدم درستی هست بازم یه وقتایی به خاطر همه ی زحمتایی که خانواده در حق دخترشون میکشن دلم براشون میسوزه 

1241