2737
2734

از چه کار های میشه فهمید....شوهرم وقتی با هم بیرون میریم البته گاهی اوقات  برام خرید میکنه  و درباره لباسم نظر میده  ولی از لحاظ کلامی نمیتونه ابراز علاقه کنه کلا تو خانواده اش از نظر زبانی کم محبت میکنه....به نظر شما ایا شوهرم دوسم داره

توجهش نوع صحبت كردنش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره دیگه اگه دوست نداشت نمیگرفتت ایناسوالای قبل ازدواجه هااااا...همین که آشغال ببره بیرون همین که برا خودتو خونه خرید کنه ینی دوستت داره

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2738

زبون محبتشون فرق داره...یکی با خرج کردن و خرجی دادن به زنش نشون میده اهمیت داره براش یکی با بیرون بردنشون و...خلاصه که اگه دوست داشته باشه بهت اهمیت میده و برات ارزش قائله هرچند نگه...میتونی ازش بخوای که زبونی ابراز علاقه کنه...مثلا خودت زیاد بگو ...یا یهو سکوت افتاد بینتون بگو چی گفتیییی؟ بعداگه گفت هیچی بگوووو چرا یه چی گفتیا...وای مرسی عشقم منم دوستت دارم  واینا😉

از توجهش میتونی بفهمی،من شوهرم خیلی زبون بازه،یک ساعت باهاش قهر میکنم بس ک زنگ میزنه پی ام میده تا آ ...

برام من زبون باز نیست ولی به ظاهر و لباس خیلی توجه میکنه برام لباس میخره رستورانم میبره زیادزمانی که ناراحتم میفهمه ناراحته

اره دیگه اگه دوست نداشت نمیگرفتت ایناسوالای قبل ازدواجه هااااا...همین که آشغال ببره بیرون همین که بر ...

خداییش به اشغال بردنشون اینجوری نگاه نکرده بودم😅دمت گرم😉

زبون محبتشون فرق داره...یکی با خرج کردن و خرجی دادن به زنش نشون میده اهمیت داره براش یکی با بیرون بر ...

اره حق با تو .....خودش میگه دوست دارم که با همه خستگیام میبرم بیرون

خداییش به اشغال بردنشون اینجوری نگاه نکرده بودم😅دمت گرم😉

جدی میگما از نظر مردا اینا نشون عشقه ...یا من شوهرم دسشویی رو میشوره یه بار به شوخی گفتم دوسم نداری گف همین که دسشوویی حموم میشور م  ینی دوست دارم دیگه😂😂😂😂😂

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
اره دیگه اگه دوست نداشت نمیگرفتت ایناسوالای قبل ازدواجه هااااا...همین که آشغال ببره بیرون همین که بر ...

اره از این حد بیشتر دوسم داره خیلی از این کارا میکنه😂😂

2706