2733
2734

سلام دوستان خوب من . می خواستم یه موضوع یا یک تجربه رو باهاتون در مویون بزارم . 

من تو اهواز زندگی می کنم و حدود چندین سال پیش بچه دار شدم . اینجا چون گرم بیشتر وقت ها از کولر گازی استفاده می کنیم . از وقتی بچه دار شدیم حدود 2 ماه بعدش دخترمون یه سرفه خفیف داشت بعد یه هفته سرفه تند تر شد رفتیم دکتر گفتن حساسیت گرفته بچه تون . و هر دارویی گرفتیم بهتر که هیچی بدتر هم شد . خیلی ناراحت بودیم و نمی دانستیم چکار انجام بدیم. تا این که خیلی به طور اتفاقی یه مطلب از کولر گازی میخوندم و در  یکی از این فروشگاه اینترنتی نوشته بود که یه کولر گازی ال جی وجود داره که تصفیه هوا دار ! و برای بچه های حساسیت به هوا خوبه . یه دفعه به فکر افتادم که شاید کولر اتقاقمون رو عوض کنیم . دیگه بیشتر در این مورد تحقیق کردم . دیگه با شوهرم تصمیم گرفتیم که اون کولری که تصفیه هوا رو داره بگیریم . هر کاری کرده بودیم بی فایده بود حالا این کارم روش . خلاصه از این فروشگاه یه کولر ال جی تصفیه دار گرفتیم . بعد از چند استفاده واقعا دیدم سرفه های دخترمون یه ذره کمتر شده . بعد حدود 2 ماه واقعا 90 درصد صرفه اش بهتر شد و بعد 5 ماه کلا دیگه سرفه نکرد . اولا خدا رو شاکرم بعدش دعاگوی اون شرکتم که همچین کولرهای داره برای کسانی که بچه های دراری آلرژی دارند .  این مطلب رو نوشتم  چون تو مناطق دیگه داره هوا کم کم گم میشه و برای مادرانی  که نوزاد آلرژی دارند . امیدوارم کمکی کرده باشم . 

مهنازم

شبیه تبلیغ یکم نبود ؟ 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با کولر گازی های ال جی زندگی با دوام تر است

دیری ری رین

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2731
یکم بیشتر  شبیه تبلیغای تلویزیونی بود  از وقتی فلان کار کردم .........

عزیزم من اگه تبلیغم کرده باشم تبلیغ کولرگازی ضد حساسیت کردم . اتفاقا من خودم هم از همین تبلیغات بود که باهاش آشنا شدم . خدا کنه هیچ بچه ای آلرژی نداشته باشه . حس مادری که بچه اش مریض و نمی دونه چیکار کنه واقعا  سخته . یعنی عذاب آور .  شاد باشید   

مهنازم

منم از وقتی کفش تن تاک برای نوزاد نداشتم خریدم خیلی بهتر شده دیگه گریه نمیکنه شبا زود میخوابه صبح پامیشه میره ورزش .

دسشوییشو با اشاره میگه حتی دیگه پوشک به اون گرونی نمیخریم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2738
عزیزم من اگه تبلیغم کرده باشم تبلیغ کولرگازی ضد حساسیت کردم . اتفاقا من خودم هم از همین تبلیغات بود ...

اگه نه 

حتما تبلیغ کردی .از تعداد پستات میشه فهمید 

شاد باشید 

اگه نه  حتما تبلیغ کردی .از تعداد پستات میشه فهمید  شاد باشید

خوب الان من تبلیغ منطبق بر واقعیت انجام دادم . شما هم اگه یه تبلغی برای بهبود نوزاد دارید حتما دریغ نکنید   

مهنازم
خوب الان من تبلیغ منطبق بر واقعیت انجام دادم . شما هم اگه یه تبلغی برای بهبود نوزاد دارید حتما دریغ ...

گفتم دیگه کفش تنتاک 

حالا چرا اسمت مازیاره؟ 🤔 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2706