2733
2734
عنوان

کیا باردارن؟!چندهفته این؟

408 بازدید | 87 پست

کیا باردارن؟!

چندهفته؟!جنسیت نینیتون چیه؟!اسمشو چی میزارین؟!

😶😶😶ی سواااال 

میشه تا بچه هام بزرگ شن خونه مامانم بمونم؟!😂🤔زشت نیس؟!

نازنین هستم یه مامان۲۰ساله با دوقلوهای تودلیش  نیکی و نفسniki••nafas💎💖--

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من باردارم به حساب خودم که ۸ هفتم چند روز پیش رفتم دکتر گفت تو هنوز اولاشه لقاحش بعد از اینکه از پریودت گذشته تشکیل شده برو ۲۰ خرداد بیا والا نمیدونم چند وقتمه 

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
2738
من باردارم به حساب خودم که ۸ هفتم چند روز پیش رفتم دکتر گفت تو هنوز اولاشه لقاحش بعد از اینکه از پری ...

من دختر باشه هلن پسر محمد پارسا

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
هفته بیست و هفتم.دختر.رها.چرا خیلی زشته نمون

منم بیست و هفت هفته امم 😍😍😍 عزیزم میشه ی پی ام برام بزارین چندتا سوال دارم

نازنین هستم یه مامان۲۰ساله با دوقلوهای تودلیش  نیکی و نفسniki••nafas💎💖--

من 12هفته ام

جنسیت نمیدونم 

دختر:عاطفه

پسر:محمدامین

بله زشته خونه ی پدرموندن طولانی.

به قول مامانم شیرین بروشیرین بیا،سنگین بروسنگین بیا.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
اولین سونو رو بدی تاریخش معلوم میشه

اره گفته ۲۰ بیا تا سونو انجام بدی دوستان دعا کنین سالم باشه دختر و پسرش فرقی نمیکنه

2706