2410
2553
عنوان

خانومای بارداربیایین بگین روزانه چقدرمیخورین من خیلی نگران نی نیمم

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 58 پست
شیر میخوری؟من اصلا نمیخورم خیلی هم مهمه

منم اوایل میخورم ولی الان خیلی کم میخورم 

شاید هرچندروز یبار😔 دکتر گف روزی دولیوان بخور.

ماهی هم هفته ای دوبار گف بخور که اصن میلم نمیکشه بخورم شما چی؟

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
منم اوایل میخورم ولی الان خیلی کم میخورم  شاید هرچندروز یبار😔 دکتر گف روزی دولیوان بخور. ماه ...

من اصلا شیر نمیخورم ماهی هم نمیخورم.میوه هم زورکی مامانم به خوردم میده.باید سعی کنم روزی یه لیوان شیرو اقلا بخورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تاریخمون یکیه.وزنم اضاف کردی؟شکم داری؟مکمل جی میخوری

دیروز رفتم دکتر قرص آهن . ویتامین . و کلسیم برام نوشت 

اضافه کردم دندونم خراب شد باز لاغر شدم دیشب دندونمو پر کردم حالا اگ خدا بخواد از امروز شروع میکنم اضافه کردنو 

شکمم دارم 

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
2714
سرکلاژم نمیتونم برم بیرون.خیلی بلاتکلیفم.اصلا نمیدونم کی باید چکار کنم چی بخورم😣

بالاخره زیر نظر پزشک ک هستی . نیسی ؟

اگه نیستی از هفته 16 قرص آهن ففول روزی یکی بخور با مولتی ویتامین پریناتال... چیزی ک ب همه اکثرامیدن رو دارم بهت میگم.. اگرم کلسیم و لبنیات نمیخوری هفته ای دوبار قرص کلسیم بخور

گفتن  نشتی داره.ک سونو بعدی گفتن ن اشتبا شده.

چجوری اینطور فکر کردن؟

منم ترشح آبکی بی رنگ گاهی دارم ممکنه این باشه؟

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
بالاخره زیر نظر پزشک ک هستی . نیسی ؟ اگه نیستی از هفته 16 قرص آهن ففول روزی یکی بخور با مولتی ویتام ...

پزشکم خیلی دوره و مطبش شلوغ گفت دیگه نیا اینجا برات خوب نیست فعلا بی دکترن ولی تا یک ماه آینده رو برام مکمل نوشته

من تا آخر بارداری ویار داشتم. انقدر حالم بد بود که امروز ناهار می خوردم دیگه هیچی نمیتونستم بخورم تا ...

شکم دراورده بودی

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
شکم دراورده بودی

اصلا. هر کی من رو روزای آخر میدید فکر میکرد نهایت 6 ماهمه. چادری هم هستم تو اداره که همه آقایون تعجب کرده بودن که من یهو رفتم مرخصی زایمان. از بس این آقاها فضول تشریف داشتند.