2703
2553
عنوان

خانومای بارداربیایین بگین روزانه چقدرمیخورین من خیلی نگران نی نیمم

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نی نی نباش اون از وجود شما تغذیه میکنه حتی اگه چیزی نخوری....به فکر خودت باش که ضعیف نشی...

بخداخودم مهم نیسم فقط شب روزدعامه بچه قد وزنش خوب باشه رشدش خوب باشه از الان بهم تیکه میندازن ببینم میخای چی بزایی

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
2720

من ک دکترم گفت سیب زمینی برنج ماکارانی نون اینا نخور اصافه وزن میاری😞 تازه دوروز پشت هم زیاد شیرینی خوردم گفتم دیابت میگیرم. شیرینی خور نبودم یهو خواستم بخورم چون تو خونه تنها نمیتونم عذاذبپزم گشنم بشه صعف کنم یچیزی میپزم میخورم شوهرم نیس سرکاره 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
کی میری انومالی.ویارت چطوریه

نمیدونم امروز نوبت دکتر دارم 

ویارم بد بود از اول بارداری زد حال خوردم 

اول تا الان کمر درد داشتم 

الانم از دندون درد دارم زمین و گاز میگیرم 

وزنم کم کردم جدیدا 

خلاصه ک از این داغون تر نمیشم 

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 

خانوما من س ۱ازخاب بیدارمیشم نصف نون باپنیر یاخامه میخورم ۱ساعت بعدش یکم ناهارمیخورم ۲ساعت بعدشم یکم میوه میخورم حالااگ تاشب یا شبم گشنم شه یه چیز میخورم گاهی اوقاتم نمیخورم بچه ضعیف میشه😭

عزیزم وزن گیری نوزاد فقط تو ماه اخر هست نگران نباش 

اخه اخرماهم دیگ الان ۲۷هفتمه یعنی اخرماه هفتمم

2714
نمیدونم امروز نوبت دکتر دارم  ویارم بد بود از اول بارداری زد حال خوردم  اول تا الان کمر ...

پ بزار منم‌بگم اول تهوع شدید بعد خوتریزی بعد کیسه ابم بعد دردای شدید ک هنوزم دارم بعدش دندونم ک سیا شده زده ب عصب تو این ۱۵ هفته ایطور شدم😢😢😢😥

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞
خانوما من س ۱ازخاب بیدارمیشم نصف نون باپنیر یاخامه میخورم ۱ساعت بعدش یکم ناهارمیخورم ۲ساعت بعدشم یکم ...

خوبه دیگه سه وعده اصلی مهمه من نه صبحانه میخورم نه ناهار فقط هله هوله مثل بستنی و ویفر و این چیزا

فقط شبا که همسری هست شام می خورم باهاش

هندونه هم خیلی میخورم 

بخداخودم مهم نیسم فقط شب روزدعامه بچه قد وزنش خوب باشه رشدش خوب باشه از الان بهم تیکه میندازن ببینم ...

اتفاقا مامانایی که شکم کوچیک دارن بچه ی درشت و خوبی به دنیا میارن...اصلا مهم نیست چقد وزن اضافه کنی جنین تغذیه میشه نگران نباش....مردمم زیاد حرف میزنن سعی کن برات مهم نباشه

این نیز بگذرد.....
نه عزیزم تو شیش ماهت داره پر میشه تازه میری تو هفت نگران نباش 

نه بابا دارم میرم تو۸ماه الان ۷ماهم داره پرمیشه

2706