1421
1389

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

من توی شروط ضمن عقدم حق طلاق رو دارم ولی خواهرم 5 تا حق رو داره عروسمونم حق تحصیل و اشتغال و مسکن رو داره. خوبه دیگه همیشه دلت قرصه 

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره
1401
شرط کن هفته ای یکبار حق داره بره خونه مادرش

😒 پس خونه مادر عروس خانم چی 😬😬 حتمن میخاد هر شب اونجا باشه 😫😫 

عزیزم اخلاق مرد خوب باشه نیاز نیست بهش بگی هروز یا هفته ای ی بار 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

همون مهربه هم زیر بارش نمیرن چه رسد شروط ضمن عقد .فکر کن طرف دیگه باید خیلی عاشق و مجنون باشه حق طلاق و حضانت و ....بخواد واگذار کنه.البته چون زمانه بدی شده پسرها هم میترسن طرفشون بعدا ناتو دراد اذیتشون کنه خلاصه که حلوای نقد ...همون مهریه بهتره

همون مهربه هم زیر بارش نمیرن چه رسد شروط ضمن عقد .فکر کن طرف دیگه باید خیلی عاشق و مجنون باشه حق طلا ...

شروط ضمن عقدو درست نمیدونید!

حق حضانت و ... که خیلی الکیه!

1394

اول ک شروط باید سند محضری بخوره ب طور جدا گانه تو دفترخونه اونا بندا ته سند عقد رو ولش کن ارزش نداره...بعدم مهریه لازمه چون فقط واس طلاق نیست و عمر طرفمون دست خداس

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

مشکل اصلی نبودن امنیت و عدالت در ازدواج برای خانوم‌ها مساله‌ی طلاق هست. گاهی واقعا به مشکل می‌خورند ولی از نظر قانون ناجور ما زن حق جدا شدن از کسی که خودش حق داشت باهاش عروسی کنه را نداره. زن عقل داشت برای ازدواجش تصمیم بگیره ولی عقل نداره برای جداییش تصمیم بگیره. 

مساله‌ی مهریه هم اکثرا فقط همونجا به کار خانوما می‌یاد. که مهریه را اجرا می‌گذارند و چون مقدارش زیاده مرد راضی می‌شه که در ازای بخشش مهریه یا بخشی از اون طلاق بده زن را!! یک جور نقش  گرو کشی داره. 

حق طلاق را نمی‌شه به عنوان شرط ضمن عقد گذاشت. دلیلش هم واقعا دردناکه. .از نظر شرع فخیمه‌ی ما زن صلاحیت داشتن حق طلاق را نداره بنابراین این شرط از ریشه باطل هست. کسانی که حق طلاق را به صورت شروط ضمن عقد گذاشتند بدونند که قابل اجرا نیست. تنها صورت قابل اجرا تنظیم یک وکالت نامه است که از حق طلاق مرد را به صورت وکالتی به زن می‌ده. 

اگر اونجور حق طلاقی تنظیم می‌شه به نظرم به همراه چندتا شرط ضمن عقد (مثل حق انتخاب محل زندگی و تحصیل و تقسیم اموال و  ... ) خیلی بهتر از مهریه و گرو کشی هست. هم برای مرد بهتره و هم برای زن. ولی اگر حق طلاق به صورت شرط توی عقد نامه بیاد به نظر من همون مهریه بالا خیلی بهتره.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
مثلا میتونین شرط بذارین درصورت ازدواج مجدد چه دائم چه صیغه و خیانت باید بهتون فلان مقدار (یه عدد گند ...

ادم عوضی عوضیه همیشه

ممکنه ازدواج نکنه ولی nتا دوس دختر بگیره از کجا میخوای ثابت کنی😕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر ب وقت لاغری😅😆 میخوام 12کیلو کم کنم😑 
1418
ادم عوضی عوضیه همیشه ممکنه ازدواج نکنه ولی nتا دوس دختر بگیره از کجا میخوای ثابت کنی😕

انقد شروط سخت براش بذار بگو مهریه سکه ای نمیخواام😅

مثلا به تعداد هر بچه بعد طلاق ماهی پنج میلیون کمک بده بهت و حق طلاقم بگیر! 

از اینجور چیزا بذار ببین جرعت میکنه گول بزنه؟

هرچند اعتماد طرفینم خیلی مهمه ولی کار از مهم کاری عیب نمیکنه

چه تاپیک جالبی،ممنون استارتر،اتفاقا منم تو فکر زدن همچین تاپیکی بودم.من ساده که هیچ شرطی ندارم،مهریه دارم فقط ۲۱۴ تا بایه سفرحج که اونم اصرار خواهربزرگم بود.شوهرم خیانتم کرد و من رفتم برای طلاق به غلط کردن افتاد و منم بخاطر بچم کوتاه اومدم ولی بردیمش تعهد محظری تو دفتر اسناد داد.ایکاش حق طلاق رو هم قبلش میگفتم باید بدی،چپن اونجا که یهو گفتم قبول نکرد.دیگه هم شرایط طلاق نارم چون حمایت خانوادگی و مالی ندارم.ولی منم شدیدا به این نتیجه رسیدم ایکاش عقل داشتم موقععقد بجای حرص زدن رو مهریه ای که راحت به زن داده نمیشه حقوق اجتماعی ازش میگرفتم،حیف.بزور تو شر مادرشیم.و ..

انقد شروط سخت براش بذار بگو مهریه سکه ای نمیخواام😅 مثلا به تعداد هر بچه بعد طلاق ماهی پنج میلیون ک ...

بابا دیگ اسیر ک نیاوردیم😂😂😂😂

هرچند از ما دیگ گذشت😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40