2703
2553
عنوان

خانمای با سلیقه

219 بازدید | 20 پست

خانما من درحال خرید جهیزیه ام

نمیدونم چیو چ رنگی بگیرم 

چیو با چی ست کنم

میترسم اخر هرچی خریدم بهم نخوره

آشپزخانه نشیمن اتاق خواب 

کمک لطفااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو ذهنت تصور کن چی با چی میاد....مثلن رنگ کابینت هات چه رنگیه ؟وسایل اشپزخونتو یه رنگ مکمل اون بردار...

اگه کابینت هات سفیده  وسایل تیره بردار یا نه رنگ های فانتزی خوشگل 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2720

خب تو چه طیف رنگی میخوای خرید کنی 

من خودم رنگ تیره بدم میومد همه وسایلم رنگ روشن 

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙
تو ذهنت تصور کن چی با چی میاد....مثلن رنگ کابینت هات چه رنگیه ؟وسایل اشپزخونتو یه رنگ مکمل اون بردار ...

هنوز راجع ب کابینت نمیدونم چون خونه نگرفتیم، مثلا اشپزخونه مشکی قرمز همه چی پیدا میکنم؟؟ 

2714
هنوز راجع ب کابینت نمیدونم چون خونه نگرفتیم، مثلا اشپزخونه مشکی قرمز همه چی پیدا میکنم؟؟ 

وسایل برقی مشکی قرمز؟

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙
مشکی قرمز خوب میشه،؟؟ 

نه😞

دیگه از مد افتاده اصلن مسخره اس بنظرم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

الان مشکی قرمز مد نیس برا اشپزخونه مشکی استیل بگیر قشنگه لوازم برقیاتو همه اش هم پیدا میشه 

پلاسکو هم ک هر رنگ دوس داری بگیر من صورتی پاستیلی گرفتم 

بعد ظروف دم دستی هم ک برا غذاخوری خودمونه از این ظرفای گل ریز صورتی گرفتم خیلی فانتزی و قشنگه 

من ۷ ماه پیش خریدم الان چیزای خیلی شیکی اومده بازم

ایده لطفا

الان اکثرا صورتی سفید برمیدارن....یا سفید سیلور ....یا سیلور ومشکی....بستگی داره بخودت....کلن سعی کن وسایل اشپزخونت رنگ روشن باشه چون دلباز تر میکنه فضارو

2706