2737
2734
عنوان

شربت امگا ۳

1440 بازدید | 24 پست

خانما پسرم دوسالو پنج ماهشه خوب و واضح حرف نمیزنم بنظرتون مصرف شربت امگا۳ تاثیری توی حرف زدنش داره کسی استفاده کرده 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
دوسالونیمشه بهش عجله نکن  و اینکه این شربتو تاحالا نشنیدم واسه چی هس

شنیدم برای بهتر حرف زدن کودک تاثیر داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سعی کت خیلی باهاش صحبت کنی شعربخونی و یادش بدی

خیلی حرف میزنم ولی انچنان تغییری درش نمیبینم منظورش رو میرسونه ولی واضح نیست

2738
یدوره دکترببرش حتمن علاعم دیگری نداره؟ ازقبیل کم توجهی و عدم تمرکز و بیشفعالی و بیقزاری؟

اصلا فوق العاده باهوش و زیرکه تمام کارهاشم زود انجام داده تو ده ماهگی راه میرفت خیلی خوب هم نقاشی میکشه 

اصلا فوق العاده باهوش و زیرکه تمام کارهاشم زود انجام داده تو ده ماهگی راه میرفت خیلی خوب هم نقاشی می ...

الهی قربونش خدارو شکر عزیزم .نگران نباش بعضی بچها دیر زبون باز میکنن بعصیا دیر راه میفتن بعصیام دیر دندون میارن

فرق داره

♥️♥️
الهی قربونش خدارو شکر عزیزم .نگران نباش بعضی بچها دیر زبون باز میکنن بعصیا دیر راه میفتن بعصیام دیر ...

ممنون از راهنمایتون سعی میکنم کمتر به این مسیله تمرکز کن

عزیز حرف زدن بچتون کی کامل شد

سلام الان پسرم ۳۶ ماهه شدم از حدود ۳۳ماهگی دیگه جمله گفتن رو شروع کرد الان خوب حرف میزنه

سلام الان پسرم ۳۶ ماهه شدم از حدود ۳۳ماهگی دیگه جمله گفتن رو شروع کرد الان خوب حرف میزنه

خدا رو شکر 

دختر من دوسال ۳ ماهشه 

۲۰ کلمه میگه 

جمله نمیگه نگرانم 

ولی فوق العاده باهوشه 

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 
2706