2737
2734
عنوان

لباس عروس

320 بازدید | 29 پست

سلام اول بگم تازه وارد نیستم خیلی وقت پیش عضو بودم ولی کاربریم حذف شد عرضم حضورتون که به لباس عروس دارم 3سال پیش عروسیم بوده تو کمد مونده بدون استفاده اگه کسی رو میشناسین که لازم داره بگین بیاد ببره استفاده کنه بعد واسم برگردونه منم یه ثوابی ببرم مرسی خواهر های گلم عکسشو کسی خواست شب واسش می‌فرستم فقط خواهشاً سالم برگردونه بهر حال یادگاری‌ه دیگه  

به نظرم اینکارو نکن

یکی اینجا اینکارو کرد کلا پشیمون شد از کارش 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم اینکارو نکن یکی اینجا اینکارو کرد کلا پشیمون شد از کارش 

چرا؟

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2731
2738

به اشناهای خودت بده

اینجا یکی بود دم کنی میدوخت هزار دفعه از بچه های اینجا رو دست خورد همه سرمایشو از دست داد

اونوقت شما میخوای مال مفت رو بدی اینا😃

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2706