2737
2734

موفقیت نامحدود

روز ششم

قسمت اول

دومین روش برای کنترل احساسمون، قدرت تمرکز فکر هست. ما هر وقت احساس ناخوشی میکنیم به دلیل شرایط فیزیکی جسممون ، در همون زمانه. مثلا اگه خوب نخوابیده باشییم، یا یه فیلمی که فشار خون رو بالا میبره ببینیم مسلما احساس راحتی نمیکنیم.

تا حالا سر درد داشتین بیشتر مردم با خوردن یه قرص سعی میکنن زود از بینش ببرن، اما تا حالا شده همون موقع که سردرد داری یکی ازت بخواد یه کاری رو انجام بدی و تو مجبوری انجامش بدی، وقتی کار تموم میشه میبینی که سر دردت خوب شده میدونین چرا چون تمام تمرکزتون رو روی کاره جمع کردین. یه قدرت بی نظیری تو فکر هست که اگه در اختیارش بگیریم؛ نه تنها بر افکارمون کنترل داریم بلکه جسممونم به همون شکلی که میخوایم در میاریم.

فکر کنین رفتین مهمونی و یه دوربین هم باخودتون بردین؛ دوربین رو روی هر قسمتی ببری فقط همون قسمت رو میبینی. مثلا وقتی از تون میپرسن مهمونی چه طور بود اگه  دوربین رو دوتا شخص که دعوا میکردن باشه، مسلما میگی مهمونیه بدیه.

یا اگر دوربین به قسمتی بره که بگو بخند داره میگین عالی، بیست، بهتر از این نمیشد. 

اشکال از مهمونی نیست از  دوربین شماست، زیرا این دوربین قادر نیست همزمان همه چیز رو ضبط کنه.….

شاید تو نگاه اول بگیم که این  محدودیت تشخیص،  یه نقصه برامون اما حذف برخی از مسائل برای انسانها ارزشمنده. شما میتونید با این دوربین چیزایی رو که میخوایین ضبط کنین و ببینید و چیزای رو که نمیخواین حذف کنین.  برای اینکه بتونیم کیفتیت زندگیمون رو بالا ببریم باید یاد بگیریم که یک،  چگونه از جسممون استفاده کنیم.

و دو، چه طور فکرمون رو بر مسائل گوناگون متمرکز کنیم.

ادامه دارد1

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی.