2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جوجه رنگی جون میشه جوجه جون صدات کنم؟ 😅 🤤😍 درخواست دادم یه کاری راجع نی نی سایت دارم 

سلام گلم 😘 راحت باش هر چی دوس داری صدام کن. اره دیدم😍😍 درخواستت اوکی کردما بیا اونور😈

2738

سلام خانمای یزدی یه سوال دارم دکتر نسرین قاسمی رو می‌شناسید دکتر سقط مکرر و ژنتیکه!دو بار سقط داشتم بیمارستان مادر زنگیدم گفت اول اونجا برید بعد نامه میده بیان برای ای وی اف پیش دکترافلاطونیان،من از شهرستان میخوام بیام ممنون میشم راهنمایم کنید

سلام گلم خوبی؟ گلاره بیمارستانه 😔 از دیروز خبرشو نگرفتم زیاد حالم خوب نبود

دیروز جواب میداد؟

اخه چند روزه جواب منو نداده گفتم شاید مشکلی پیش اومده براش

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
دیروز جواب میداد؟ اخه چند روزه جواب منو نداده گفتم شاید مشکلی پیش اومده براش

نه میگم از دیروز خبری ندارم ازش. دیروز پیام ندادم بهش کلا. انشالله که چیزی نیست. نگران نباش. فقط اگه خبری گرفتی ازش بی زحمت منم خبر کن💟

نه میگم از دیروز خبری ندارم ازش. دیروز پیام ندادم بهش کلا. انشالله که چیزی نیست. نگران نباش. فقط اگه ...

ولی من چند روزع پیام میدم ج نمیده

چشم اگه جواب داد بهتون میگم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من